Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Vajon mit, vagy kit láthattam...

Kair kérdése:

Vajon mit, vagy kit láthattam 3 éves koromban? Éjszaka volt, a család aludt, a rácsos kiságyam sarkában ültem, és nem álmodtam, ez biztos. Egy fehér ruhába öltözött alakot láttam, aki csak ott állt az ajtóban, és nem mozdult.

Figyelt kérdés
Előbb azt hittem, hogy talán Nagyanyám, de neki nem volt ilyen földig érő fehér ruhája. Én sem mertem megmozdulni, csak ültem ott, és figyeltem, aztán valószínűleg elaludtam. Ez az első emlékem. 58 éves vagyok, és a mai napig tisztán előttem van ez a látomás.

2019. nov. 26. 14:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
23%
3 éves korodból emlék. Aha. Es veletlen sem fordulhat elő hogy egy 3 eves gyerek kepzelodik, vagy felalomban volt. Aha.
2019. nov. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
61%
Ennyi évre visszamenőleg ezt senki nem fogja megmondani Főleg ha csak te voltál ott
2019. nov. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
17%
Én voltam az.
2019. nov. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
77%
Szellem volt az..a gyerekek látják őket kb.hat éves korig.
2019. nov. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
68%
Nekem babakoromból is van emlékem, első. Nem mindenki bugris paraszt, mint te, hogy arra sem emlékszik, ami 3 perce történt.
2019. nov. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
78%
1es és ez miért hihetetlen? Én is simán emlékszem 2-3 éves korom környékén történt dolgokra, amit a családom is alá tud támasztani.
2019. nov. 27. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
82%
1-es ,1 éves koromból ,első bölcsödei napom mai napig tisztán megvan. Pedig 36 éve volt már. Arra is emlékszem amit anyu és a dadusnéni mondott.3 éves korom előtti időből nagyon sok emlékem van. Sőt,a házat ahova hazavittek születésem után és 3 éves koromig éltünk,a mai napig pontosan leírom ,hogy hol voltak a szobák,a konyha,a fürdőszoba,hogy voltak berendezve.Az udvar milyen volt,mi hol volt. Nem mindenkinek törlődnek az emlékei 3-4éves korában.
2019. nov. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
19%
A 2 éves kora előtti dolgokra senki nem emlékszik. Mivel még nem fejlődött ki az agynak a hosszútávú memóriája. Ez tudományosan igazolt tény.
2019. nov. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
75%
8-as! Az kellemetlen. Márpedig életem első bölcsödei napja 1 évesen volt. A tüdőgyulladásom 1,5 évesen,ekkor kórházban voltam,majd rá nemsokára mumpsz. Csomó i jekció. Szüleim ,bátyám igazolni tudják az emlékeim valódiságát. Mégha a tudomány szerint nem alakúlt ki a hosszútávú memória ☺ Angol tudósok? 😁😁
2019. nov. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
86%
Utolsó vagyok,ha picit utána olvasol,akkor azt is bizonyitották,hogy az érzésekhez kötődő emlékek bizony megmaradnak. Legyél 1-2-3 éves,mindegy. Ha társult hozzá bármilyen érzés(félelem/düh/hatalmas öröm),akkor az megmarad.Egyébként 3-4 éves korra alakul ki a hosszútávú memória. Ebbe picit beletud piszkálni később a munkamemória ☺ De mint írtam is,ha erős érzelmek társulnak egy 3-4 éves kor előtti emlékhez,akkor az megmarad.
2019. nov. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!