Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Vajon mit, vagy kit láthattam...

Kair kérdése:

Vajon mit, vagy kit láthattam 3 éves koromban? Éjszaka volt, a család aludt, a rácsos kiságyam sarkában ültem, és nem álmodtam, ez biztos. Egy fehér ruhába öltözött alakot láttam, aki csak ott állt az ajtóban, és nem mozdult.

Figyelt kérdés
Előbb azt hittem, hogy talán Nagyanyám, de neki nem volt ilyen földig érő fehér ruhája. Én sem mertem megmozdulni, csak ültem ott, és figyeltem, aztán valószínűleg elaludtam. Ez az első emlékem. 58 éves vagyok, és a mai napig tisztán előttem van ez a látomás.

2019. nov. 26. 14:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

"Mivel még nem fejlődött ki az agynak a hosszútávú memóriája."

Ez így nem igaz.

4 éves kor körül teljesen átrendeződik a memória - EZÉRT felejtesz el majdnem mindent.

De egyes emlékek megmaradhatnak, ahogy itt le is írták néhányan.


Viszont ezek óvatosan kezelendők!

Egyrészt lehetett félálom, stb. - másrészt az emlékek a felidézéskor át tudnak íródni, bővülhetnek, ki tudod színezni, stb.

Aztán már ez lesz az emlék.

2019. nov. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Olyan aranyosak vagytok. Szépen elbeszélgettek, de nem a kérdésemről. Én egész életemben azt gondoltam, hogy talán az őrangyalom volt az, akit láttam, vagy az én Lelkem akkor költözött belém. Erről mi a véleményetek?
2019. nov. 28. 11:48
 13/16 anonim ***** válasza:

Az, hogy nem tudni, mit láttál, de roppant kicsi az esélye annak, hogy egy angyal lett volna.

Leírtuk, hogy mi más lehetett valójában.

2019. nov. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
:O
2019. dec. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
És ennek a "lénynek" arca, haja nem volt? Vagy burka volt rajta?
2020. jan. 27. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

#10


Amikor bölcsödébe hordott anyám, ott az elmondottak alapján elég sok érzés keletkezett bennem. Düh, félelem, szomorúság, mégsem emlékszem tudatosan rá. Úgyhogy nem kell elhinni a meséket csak azért, mert tudósok azt mondták.

2023. aug. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!