Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Miért van az, hogy a démonok...

Miért van az, hogy a démonok különböző formában jelennek meg?

Figyelt kérdés
Az egyik szekta, aki emberinek állítja be a démonokat, azoknak úgy is jelennek meg. A másik oldal, akik csak megidézik, nem jelennek meg nekik formában vagy teljesen inhumánus formájuk van pl fekete füst. Vagy itt van a klasszikus verzió, a szarvas patás lények. Legutóbb egy idősebb mágiával foglalmozó ember, ki látta Beelzebubot, szerinte nagyon tiszteletet parancsoló megjelenése van. Árad belőle az energia. Szarva van és nem igazán emberi. Sötét energia, de ez a sötét energia voltaképpen tele van bölcsességgel és valami magasabbrendű rezgéssel. Állítólag a Sátán sem angyal sem angyalszerű lény, mivel összekeverik Luciferrel. Megmondom őszintén, nem tudom kinek higgyek és nagyon érdekel a téma, de így nehéz, hogy mindenki mást mond. Pár napja kezdtem a kutatást, de már olvastam és hallottam egy tucat verziót. Mindegyik oldal tökéletesen biztos abban, hogy az ő verziója az abszolút igazság. Én pedig tisztelettel meghallgatok mindenkit, mert komolyan érdekel a dolog, mivel nagyon vonz. De nekem sok ez a rengeteg eltérő tapasztalat, verzió. Nagyon össze vagyok zavarodva és szeretnék találni valami egyértelműbb választ.

2019. nov. 29. 03:06
 1/3 Krúdy Gyula ***** válasza:
80%

Kedves Kérdező!


Minél több ember véleményét kéred ki annál jobban össze leszel zavarodva. Még ha 2 TÉNYLEG hozzáértő emberrel is beszélnél akkor is lehetne más az amit "láttak", éppen ezért nem a kinézetből kell kiindulni. Írom miért:


Az emberek életei által generált különböző megélt valóságok erősen közrejátszanak. Ez a "mindenki azt éli meg valóságnak ahol éppen tart" dolog, de írok jobbat is ennél.


Ha 2 látó találkozik ugyan azzal a lénnyel akkor azt az entitást olyan formában fogják megtapasztalni amiről a "mindenség" tudja, hogy a tapasztalással eljut a látókig a nekik szánt információ. Azonos szinten levő lától ugyan azt látják!!!


Valós példa:


(A) ember: Látott egy másik emberen levő kedvesen hömpölygő lávafolyamot ami a környező negatív energiákat magába égette, és azzal növekedett.


(B) ember: Látott egy másik emberen egy polipszerű csápos valamit ami az illetőt védelmezően átölelte, és elnyelte a környező rossz energiákat.


Az A embernek elméje nem a lény kinézetét látta, hanem számára azokat az információkat érzékelte vizuálisan amikből le tudta szűrni, hogy az a valami egy "kedvesen hömpölygő" - jóindulatú, "rossz energiákat magába égető" - védelmező lény.


A B embernek az elméje el tudott már vonatkoztatni a kinézetekből adódó előítéletektől, így számára láthatóvá vált egy forma. A forma mellett mint energiamozgatás érzékelte azt is amit az "A" ember látott, hogy az a valami mit csinál. Az A ember számára nem jutott volna el az információ a "védelmezőről" a pánik miatt ha annak valódi kinézetét látja így Ő egy egyszerűbb képet kapott a világtól.


Ha lett volna ott egy "C" ember aki energiamozgatás mélységeibe sem foglalkozott volna a dolgokkal akkor számára ami megjelent volna az valószínűleg egy "Angyal" lett volna hisz a mindenség egy még a témában csak éppen, hogy tapogatózó emberkével nem tud mélyebb információkat közölni csak annyit amennyiből egy a "valósághoz" közelítő adat számára felfogható. Angyal - Közhiedelemben jó.


És akkor én most még optimista voltam, és arról az eshetőségről beszéltem mikor tényleg "látó" emberek érzékelnek... az irományok melyekkel találkozol a nagyvilágban sajna sokszor kóklerektől származnak. (No Offense)


Az amit te leírtál azok az érzékelések közül az enyém erőteljesen az idősebb mágiával foglalkozó emberke ismerősöd tapasztalataira hasonlít. 3 démonnal találkoztam eddig összesen. A kinézetből kiindulni nagyon téves. Irtózatos bölcsesség, és az egyikből kimondottan az emberek szeretete áradt. A démonok nem azért "démonok" mert gonoszak, és az angyalok sem azért "angyalok" mert jók... egyetlen különbség a lények között a tudatra ébredésük helye, és így az ahhoz a "területhez" tartozó affinitások határozzák meg részben azt, hogy milyen képességekre fogékonyak. De ez csak a képességeket érinti (meg max az ottani hierarchiát). Az, hogy ki jó, és ki rossz az már mindenkinek saját döntése, és megítélése. Egy ember sem lesz csak azért gonosz mert valakik szerint csúnya...


u.i.: A "fekete füst" az egy túlságosan gyakori egyszerűen rossz lélekre jellemző jelenség ami tényleg nem jó... azért szokták démonnal összekeverni mert a démonok valóban démoni forma kinézetükben nagyon ritkán jelennek meg. Így mivel valódi démonnal az emberek nem találkoznak általában ezért, minden szityi-szutyi fekete füstös lényre ráfogják, hogy na akkor az biztos egy démon volt.

2019. nov. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Több ezer jóga ászana létezik. A többi matekot rád bízom
2019. nov. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ne nagyon kutasd a demonokat, egy gyengebb szintu demon is kepes arra hogy elvigyen, hat meg egy fo herceg demon. Ha erdekel van egy mester aki tud neked meselni, adhatok ra weboldalat es ott megtalalod a facebook elerhetoseget is :)
2019. dec. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!