Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez mégis mivel magyarázható?...

Ez mégis mivel magyarázható? Nagyon megrémültem.

Figyelt kérdés

A hosszú évek alatt történtek olyan események egy megvásárolt házban(többen is éltek már itt) amit nem tudok hová tenni.

Felsorolok párat:

Volt több eset arra hogy elaludtam majd később éjszaka majdnem ugyanabban az időben felkeltem és semmi okom nem volt rá. (nem éreztem hogy ki kell mennem a mosdóba vagy ilyesmire gondolok) és olyankor mindig úgy éreztem hogy valaki egy picit hozzám ért.


Volt olyan hogy a fürdőszobában az arcomat kezeltem le le és egy pillanatra lehunytam a szemem és olyan volt mintha valaki úgy jött volna el mögöttem hogy végig simította a hátam vagy egy picit meglegyintette volna.Azonnal hátranéztem tényleg azt hittem hogy az egyik család tagom lopózott be mögém hülyeségből, de nem volt ott senki...


Legutóbbi most történt ami már tényleg kicsit megrémisztett de annyira nem félek az ilyesmiktől és lehet ti TALÁLTOK RÁ ÉRTELMES magyarázatot.

éppen készítettem a szendvicset (bermuda sütőben) felhajtottam a tetejét és balra néztem majd vissza a sütőre és vettem volna ki a szendvicset fordultam el vele és megcsapott egy elég erős hideg szellő az ablak felől pedig teljesen zárva van az ablak...

Lehet hogy ez hülyeség és túl gondolom de engem kissé megrémisztett meg nem tudom hova tenni. Eddig nem hittem ilyesmikben de egyre sűrűbben gondolkozok el rajta főleg ha ilyenek történnek meg velem.

Esetleg kíváncsi lennék személyes tapasztalatokra meg persze arra hogy most csak az én agyszüleményem vagy tényleg lehet valami természetfeletti dolog a háttérben?



2020. jan. 20. 17:40
 1/8 anonim ***** válasza:
30%
Pszichiáter!
2020. jan. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%
Huzatos a ház
2020. jan. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Értelem megmutatkozik.
2020. jan. 20. 18:45
 4/8 anonim ***** válasza:
28%
Főleg a kérdezőnél
2020. jan. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%
Lehet szellemjárás is akár! Halt meg valaki régen a házban? Pl.előző lakók? Családtag, rokon, ismerős halt meg mostanában?
2020. jan. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg utána nézhetsz a ház történetének. De egyébként nyugodtan megmondhatod hangosan, amikor ilyesmit észlelsz, hogy szeretnéd, ha távozna innen. Ha nincs ott senki, akkor úgyis csak a levegőbe beszélsz, nem árthat. Viszont ha van, akkor még jobb is lehet tőle. De ha ez valóban egy szellem, akkor valószínűleg egyébként sem rosszindulatú, mert akkor nem csak szellőt meg simítást éreznél, hanem sokkal ijesztőbb dolgok történnének.
2020. jan. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

NAHÁT!!!

Velem is pont ez történt ma.

kicsi panellakásban lakok és a fürdő is kicsi

(két ember a kádba állva elfér, de a kádon kívűl csak egy ember kb. ekkora ha elakarod képzelni)


szóval megyek fürdeni, becsukom az ajtót, megfordulok a kád felé. erre valami nagy huzat csapott meg.

ha becsukom az ajtót akkor sem lesz ekkora huzat. na meg pont h az ajtó mögöttem volt s a kád felől csapott meg ez a huzat.

a légnyílásokat rég betömtem- felesleges ha mindíg szellőztetek és csak por jön be és volt h a rágcsálóírtószert éreztem és rosszúl lettem.


tehát semmi huzatnak nem kellett volna lennie.

ezt a kérdésedet csak most olvastam el.

dúrva.

amúgy szoktak para dolgok történni nálam. csak az a fura h volt ez a huzat.


(leesnek a poharak maguktól a szekrényről stb.)

2020. jan. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ja és a fürdőben nincs ablakom sem.
2020. jan. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!