Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ki próbálta már ki a ouija...

Ki próbálta már ki a ouija boardot? akarom mondani szellemidéző tábla pl. én csináltam egy szellemidéző táblát kartonból de sajnos nem működött, ki próbálta ki? és mi lett az eredmény? van olyan ouija tábla amit a boltból vagy a netről vásároltatok?

Figyelt kérdés

#ouija board #szellemidéző eszközök
2020. máj. 5. 11:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Én is csináltam magamnak régen, persze nem működött.
2020. máj. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%
Ez nevetsèges 😅😅😅 kartonból.meg fōleg az . Na.jo. vegyetek be gyògyszert mert ez bessszaràs
2020. máj. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%

Én kiskoromban rakétát építettem magamnak kartonból, de sajnos nem működött :(


Kb. ugyanaz a kategória.


Amúgy nem kéne ilyennel játszadoznod.

2020. máj. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha pénzt akarok elég kivágni egy kartonból? Na ugye , na meg sok olyan rituálét kellene közben elvégezni amitől működne . Persze ezekre sehol nem találsz választ nem véletlenül.
2020. máj. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azért nem működik a karton változatod mert a "valós" változat is egy kamu szóval fölöslegesen erőlködsz. Ez a tábla csak egy eszköz ahoz hogy csalók pénzt csikarjanak ki kétségbeesett emberekből akik a halott szeretteikkel szeretnének beszélni. A lényege az hogy a csaló és a másik ember együtt fogják azt a szart és a csaló mozgatja nem pedig egy szellem. De ez komolyan nem egyértelmű pár embernek? :D
2020. máj. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

hát én ebbe nem vagyok olyan biztos am azert mert apum is mondja mindig veszélyes de sose hallgatok rá és pedig mindig akarok valamilyen módon szellemet idézni de nemtom valamit rosszul csinálhatok azt írják 2 ember kell a szellem idézéshez legalább 2 hogy nahyobb energia legyen a szobában és szigorúan csak gyertyával kell szellemet idézni jelezve hogy jót akarunk szóval aki nem hisz ebbem a quija táblában az vásároljon magának egy eredetit a netről én azt javaslom

és majd akkor be lássa az hogy léteznek ilyenek 😉😉😉

amúgy köszi a válaszokat mindenkinek 😉😉😉

2020. máj. 6. 10:24
 7/9 A kérdező kommentje:

eagle2 ) nem mondanám hogy nevetséges xd

ha mukodik akkor ugyan ugy mukodik mint az eredeti na persze majd veszek egy nyomtatot es nyomtatok egy eredeti quiját xd na majd akkor meg írom mi történt :D

2020. máj. 6. 10:26
 8/9 anonim válasza:

Próbáld ki inkább azt a játékot hogy Királyosdi.

4 ember kell hozzá, 1-2 szék. Ha érdekel a játék írj rám privibe!

2020. máj. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Apud is mondja? Szóval ez örökletes hmm... érdekes.

Na vegyél vagy csinálj rendeset aztán várom a kérdésed majd megint hogy "miért nem működik" :)

2020. máj. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!