Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Volt már olyan aki kipróbálta...

Trójanitu kérdése:

Volt már olyan aki kipróbálta a choco lite kèszîtmènyt tud nekem mondani mi volt a tapasztalat, èrdemes-e megrendelni?

Figyelt kérdés

2019. nov. 4. 18:59
 1/1 BunnyKiss válasza:
Szia. Én kipróbáltam nemrég és semmit se fogytam, az étvágyam se csökkent, ugyanúgy édességet akartam zabálni közben is, és amikor reggeli helyett ezt a löttyöt ittam, utána borzasztóan éhség érzetem volt ebédig és ezzel csak sanyargattam magam. Még csak nem is a kamu hanem a hivatalos oldaláról rendeltem, és amiket ígértek az nem történt meg(étvágy csökkenés,nem vágysz édesség után,heti 2kg mínusz meg már az első hét után eredmény)..Pff! :D Ha ezt valóban túlsúlyos vagy elkeseredett szülés utáni elhízott anyukáknak találták ki akkor nekem miért nem használt? Helyette csak idegrohamot kaptam valahányszor a mérlegre álltam mert egy hónap után se fogytam! Csak kicsalják a pénzt az elkeseredett molett anyukákból, vagy csak azokból, akik csodát várnak rövid időn belül. Ha nem akarod kidobni a pénzed feleslegesen és nem akarsz csalódni, akkor ne rendeld meg!
2019. dec. 13. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!