Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ha ouija táblát szeretnék a...

Ha ouija táblát szeretnék a netről rendelni és ha kihozzák akkor meg fogja mondani az illető aki hozza hogy mire való vagy nem ?

Figyelt kérdés

azért kérdezem mert én titokban szeretném rendelni hogy a szüleim ne tudják meg mert ők nem tudják hogy mi az a ouija tábla apum az tudja de kint van külföldön szóval ezért könnyű dolgom lenne rendelnem mert anyum meg a bátyám nem tudják mi az mert kiderítettem és kajak azt fogják majd hinni hogy apum rendelt egy társasjátékot mert kajak úgy néz ki az ouija tábla mint egy társasjáték de persze nkm kéne át vennem mert nem tudhatom biztosan hogy meg fogják e mondani hogy pl. óvatosan használd mert veszélyes vagy hogy nkm nem szabad használnom mert veszélyes semilyen ilyen indokot nem szabadna mondaniuk mert akkor a szüleim rögtön rá jönnének hogy ez egy szellem idéző tábla szóval ja léci segítserek meg köszönném! és ezt még le írom aki nem hisz az ilyesmibe az ne válaszoljon negatív válaszokra nem vagyok kíváncsi köszönöm!

Ja és még vlmi az ouija tábla történeteket is elfogadok meg szabályoat ha le írná valaki de igazából tudok mindemt az ouija tábláról tudom mind azt 5 szabályt es azt is hogy lehet elkerülni a gonosz lelkek meg idézését úgy hogy egy ezüst érmét a jobb felső sarkára helyezek a táblára és úgy az idézés során el lehet kerülni a gonosz lelkeket ja meg azt is tudom hogy a szellemek néha nem mondanak igazat ja és azt is tudom hogy ha egy konkrét személyt akarok meg idézni például a papámat mert sajnos 4 éve meg halt és ő vele szeretnék beszélni ja meg ha biztosra akarok menni hogy tényleg vele beszélek e akkor egy olyan kérdést kell fel tenni neki amire csak én tudtam mindig a választ szóval akkor kideríthetem hogy tényleg a papámat idéztem meg vagy sem. szóval előre is köszőnöm a válaszokat :)



2020. máj. 19. 07:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Az ouija táblát az usában játékboltban árulják. Főleg halloweenkor viszik. Szerinted?

Futár fogja kivinni nem egy csuhás idegen villámláskor egy viharos este. Ha beszívod akkor nejlonba csomagolják és látszik, hogy mi van a csomagban, ha nem akkor doboz és senki sem fogja tudni. Jah és rendeld postapontra vagy pikkpakk pontra és akkor csak te veheted át. Amikor akarod. Nem kell otthon ülni.

2020. máj. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem rendeled csomagautomatába?

Probléma megoldva kajakra

2020. máj. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
A futár nem tudja mi van a csomagba!!! Ő csak átadja te kifizeted és csókolom. Nem fog mondani semmit ezzel kapcsolatban mert nem tud mit!🙂
2020. máj. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
64%
Az írásodat olvasva még elég fiatalnak tűnsz. Persze,érthető,hogy kíváncsi vagy,de ezzel többet ártasz (magadnak és családodnak) mint nyersz (egy ártó lelket? Álmatlan éjszakákat?)
2020. máj. 20. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

A futár nem fog semmit se mondani. Csak kihozza elkéri a pénzt és már köszön is el.

szoval nem kell aggódnod efelől.


Azt megkérdezhetem hogy Honnan rendeltél ouija táblát? Már mindenhol kerestem de sehol se találtam olyan oldalt ahonnan tudnék rendelni. Privátban is írhatsz , és ha van kérdésed a tábláva kapcsolatban szivesen segítek , adok tanácsokat is.


21/L

2020. máj. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

pl Insta a nevem


csongradi99 kövess be és majd írj rám :)

szivesen beszélgetnék veled :) rendesnek tünsz

2020. jún. 8. 22:28
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!