Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ha ouija táblát szeretnék a...

Ha ouija táblát szeretnék a netről rendelni és ha kihozzák akkor meg fogja mondani az illető aki hozza hogy mire való vagy nem ?

Figyelt kérdés

azért kérdezem mert én titokban szeretném rendelni hogy a szüleim ne tudják meg mert ők nem tudják hogy mi az a ouija tábla apum az tudja de kint van külföldön szóval ezért könnyű dolgom lenne rendelnem mert anyum meg a bátyám nem tudják mi az mert kiderítettem és kajak azt fogják majd hinni hogy apum rendelt egy társasjátékot mert kajak úgy néz ki az ouija tábla mint egy társasjáték de persze nkm kéne át vennem mert nem tudhatom biztosan hogy meg fogják e mondani hogy pl. óvatosan használd mert veszélyes vagy hogy nkm nem szabad használnom mert veszélyes semilyen ilyen indokot nem szabadna mondaniuk mert akkor a szüleim rögtön rá jönnének hogy ez egy szellem idéző tábla szóval ja léci segítserek meg köszönném! és ezt még le írom aki nem hisz az ilyesmibe az ne válaszoljon negatív válaszokra nem vagyok kíváncsi köszönöm!

Ja és még vlmi az ouija tábla történeteket is elfogadok meg szabályoat ha le írná valaki de igazából tudok mindemt az ouija tábláról tudom mind azt 5 szabályt es azt is hogy lehet elkerülni a gonosz lelkek meg idézését úgy hogy egy ezüst érmét a jobb felső sarkára helyezek a táblára és úgy az idézés során el lehet kerülni a gonosz lelkeket ja meg azt is tudom hogy a szellemek néha nem mondanak igazat ja és azt is tudom hogy ha egy konkrét személyt akarok meg idézni például a papámat mert sajnos 4 éve meg halt és ő vele szeretnék beszélni ja meg ha biztosra akarok menni hogy tényleg vele beszélek e akkor egy olyan kérdést kell fel tenni neki amire csak én tudtam mindig a választ szóval akkor kideríthetem hogy tényleg a papámat idéztem meg vagy sem. szóval előre is köszőnöm a válaszokat :)



2020. máj. 19. 07:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Nézeted/ismereted szerint, ha tabletet rendelsz, az azt átadó futár elmagyarázza használatát?

Szerinted minden ilyen súlyú és méretű csomag kézbesítésénél tudja a futár, hogy mi van a pakkban?

.

2020. máj. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egy kéthetes OKJ tanfolyam lesz táblázásból. A postai csomagszállító fogja majd tartani.
2020. máj. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
értem de hát ha a postás szállítsa a csomagot akkor az be van csomagolva tehát nem fogja tudni hogy mi van benne gondolom mert amikor apum rendelt cuccokat az is be volt csomagolva szóval ja nem fogja tudni mi van benne sztem
2020. máj. 19. 08:45
 4/16 anonim válasza:
100%
szállítJa
2020. máj. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
85%
Az ouija lényegében tényleg egy társasjáték, szóval másra nem számíts tőle.
2020. máj. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
87%
3/4 9-kor idáig hallatszott, amikor nálad leesett a tantusz.
2020. máj. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
27%
Titokban akarsz rendelni, aztán meg nem értik hogy kerültek szellemek meg démonok a nyakatokra :-D Ne szórakozz ilyenekkel marhára nem vicces. Ha meg idézgetőset akarsz játszani ne otthon tedd, ha kinyír valami amit magadra engedsz legalább a szüleid hagyja békén.
2020. máj. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
86%
7. Semmit sem fog egy játékkal megidézni. A kinder tojástól hamarabb nyírja ki magát, ha torkán akad a kisautó.
2020. máj. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
35%
Utolsó, ebben ne legyél te olyan biztos. Sok minden van amiről az átlag embernek fogalma sincsen szerencsére. Persze a valódi démonoknak semmi köze a horrorfilmekben megjelenő gonoszakhoz, nem is kifejezetten ártó szándékúak, hacsak nincs érdekükben, de ha felidegesíted az egyiket, ne adj isten olyat, akinek nagyobb "hatalma" van, akkor bőven megkeseríthetik az életedet, vagy bőven elég ha valamelyik rád telepszik és életed végig szívja az energiádat.
2020. máj. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

A postás/futár azt fogja megmondani hogy hol írd alá a küldemény átvételét és szalad tovább a következő címre. Pont letojja mi van a dobozban, cipő/turmixgép/könyv/ouija tábla stb.

Ja amúgy szerintem is feleslegesen költöd rá a pénzt, lósz.rt sem fogsz vele megidézni. A tábla pointerét te mozgatod, a tudat alattid nem holmi szellemek.

2020. máj. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!