Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellemet láthattam?

Szellemet láthattam?

Figyelt kérdés

Nem érdekel, ki mit gondol, amit leírok az megtörtént.


Körülbelül 10 éves lehettem, amikor éjjel felébredtem, és egyszer csak egy hófehér, vagy inkább nagyon-nagyon fehéres fényű lényt pillantottam meg. Néztem, dörzsöltem a szememet, ott volt még mindig, majd gyorsan leugrottam az emeletes ágyról, pont oda elé és felkapcsoltam a villanyt, és abban a pillanatban eltűnt, de úgy hogy a körvonalát még láttam, amikor felnyomtam a villanyt.


Megijedtem, de azóta, a későbbiekben még olyan történt, amit testvérem is látott, hogy három valami halvány, árnyékszerű lények körbe-körbe köröztek a fejünk felett az utcán. Elmentünk egy rendezvényre, ott is ugyanúgyott voltak. Ikertestvéremmel közösen láttuk, igazából nem foglalkoztunk ezzel, de így utólag beleborzongok.


Volt egy utolsó esetf is, de ez is már nagyon régen. Sétáltunk este, egyszer csak az utcai lámpából egy világítógömb jött ki, majd elment egy erdő felé, itt viszont rohadtul megijedtünk.


Nem vagyok hülye, az utóbbi kettőt tesómmal éltem, tapasztaltam meg.


Szerintetek mik lehettek ezek?


Már évek óta nem történt ilyen jelenség, teljesen megszűntek.


27/f



2020. júl. 24. 17:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
Az első fehéres lény, az lehetett angyal, őrangyal is akár. A többi inkább szellem. Vannak igen,senki nem hisz addig benne, amíg vele is történik ilyen dolog. Én sem hittem benne, marhaságnak tartottam, aztán történtek velem furcsa esetek, és muszáj voltam hinni.
2020. júl. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2020. júl. 24. 19:56
 3/14 anonim válasza:
33%
Én a nemre szavazok.
2020. júl. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
67%
Szellem. Az utolsó talán gömbvillám.
2020. júl. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
33%
nem hiszem hogy szellem.
2020. júl. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
51%

Én soha nem láttam semmit. Viszont ma egyedül leszek, s rottyantani fogok miattad, lázas is vagyok. Lehet jönnek hozzám este.😢😢😢

Mindenesetre a villanyt égve hagyom😭😓

2020. júl. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
61%
A villany nem riasztja őket vissza. Inkább vegyél be egy lázcsillapítót, lehet, hogy segít elaludni.
2020. júl. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
65%

Viccen kívül rég voltam lázas, de akkor képzelődtem. Nem láttam semmit, csak tudtam, hogy ,,jönnek'' értem.

Persze, bevettem az éjjel, de am tényleg parázom egyedül, pedig semmiben sem hiszek

2020. júl. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

A fehérek jó természetű, akár angyali lények. A feketés árnyak szellemek, de nem feltétlenül rossz indulatuak. Nem kell tőlük félni. Én kiskorom óta látom őket (örököltem ezt a képességet, de a család többi tagja nem szeret róla beszélni).

A gömb viszont lehetett gömbvillám egyszer én is láttam ilyesmit, kékes fehéres fénye volt, lidércre gyanakodtam, de az általában mocsaras vidéken látható, úgyhogy nem tudom hogy mi lehetett.

2020. júl. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én is hiszek bennük

Régen mi dig mondtam o.tarsaimnak "ekkora hulyesegeket "

De ma már én is elhiszem

2020. aug. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!