Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellemet láthattam?

Szellemet láthattam?

Figyelt kérdés

Nem érdekel, ki mit gondol, amit leírok az megtörtént.


Körülbelül 10 éves lehettem, amikor éjjel felébredtem, és egyszer csak egy hófehér, vagy inkább nagyon-nagyon fehéres fényű lényt pillantottam meg. Néztem, dörzsöltem a szememet, ott volt még mindig, majd gyorsan leugrottam az emeletes ágyról, pont oda elé és felkapcsoltam a villanyt, és abban a pillanatban eltűnt, de úgy hogy a körvonalát még láttam, amikor felnyomtam a villanyt.


Megijedtem, de azóta, a későbbiekben még olyan történt, amit testvérem is látott, hogy három valami halvány, árnyékszerű lények körbe-körbe köröztek a fejünk felett az utcán. Elmentünk egy rendezvényre, ott is ugyanúgyott voltak. Ikertestvéremmel közösen láttuk, igazából nem foglalkoztunk ezzel, de így utólag beleborzongok.


Volt egy utolsó esetf is, de ez is már nagyon régen. Sétáltunk este, egyszer csak az utcai lámpából egy világítógömb jött ki, majd elment egy erdő felé, itt viszont rohadtul megijedtünk.


Nem vagyok hülye, az utóbbi kettőt tesómmal éltem, tapasztaltam meg.


Szerintetek mik lehettek ezek?


Már évek óta nem történt ilyen jelenség, teljesen megszűntek.


27/f



2020. júl. 24. 17:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Èn is láttam hasonlót. Egy hajón voltunk ès lementünk a kabinba aludni. Emlékszem azzal szórakoztam hogy a szemem előtt lóbáltam a kezem és nem láttam, olyan sötét volt. Aztán egyszer csak ott volt egy fehèr alak. Kivehető vonásai nem voltak csak magát az alakot láttam. Nagyon durva volt. Tudom aki nem látott ilyet nehezen hiszi el, de tudom hogy nem hallucináltam. Tisztán emlékszem mindenre.
2020. aug. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
72%

És fogadjunk hogy a szüleid nem hitték el,ugye uccsó?

Sose hiszik el hiába mesélem anyunak én is meg a barátnőim /barátaimnak se hiszik el az ő szüleik

2020. aug. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szerintem anyu elhitte mert egész kisbaba koromban történt valami ami miatt hisz ebben az egèszben. A hajón persze próbált megnyugtatni viszont azóta is emlegeti. Ahogy azt is ami kiskoromban törtènt ès azt is hogy megjósoltam a papám halálát nèhány órával korábban.
2020. aug. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én is jósoltam már halálokat :)

:(

2020. aug. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!