Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi okozhatja ezt a hangot?

Mi okozhatja ezt a hangot?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, 2014 volt az első év, mikor először hallottam ezt az érdekes "lihegő" hangot a szobámban. (2012 óta lakunk itt). Akkor este ébren voltam, ez egészen biztos, és a fejemtől 1 méterre erős, váltakozó ritmusú lihegést hallottam. Ablak csukva, nemvolt vihar. Később persze betudtam a falban lévő hő/víz vezetéknek, de az az igazság hogy annak a hangja teljesen folyamatos, és közel sem ilyesmi mind ez. Azóta is néha hallom, mai napon is éppen fekszem az ágyban, erre rá 1 óra múlva kereken éjfélkor hallotam, agresszívan, erősen. Van mikor gyors, van mikor lelassít. Nincs a szobában más rajtam kívül, nincs vihar, nincs semmi. Nem, nem vagyok félálomban, nem halózok. Nagyon érdekes amúgy, mert ezen a fura hangon kívül természetesen nem észleltem semmi szemmel látható dolgot. Vajon mi okozhatja? vezetékek kizárva, vihar/huzat kizárva. Ahol lakunk, itt elvileg régen raktárak voltak, egyik ismerősöm szerint előfordulhat hogy innét szállítottak embereket a 2.vh idején.. (vasútnál lakunk / nem üzemel 13 éve). Ti mire gondoltok egyébként? Csak a félelmem szüli? De annyira közeli, érezhető.. Teljesen agresszív / váltakozó tempójú erős zihálás. 1 este maximum 1 ilyen folyamat van, általában nem több 1-2 percnél. Van mikor hetekig nincsen!

2020. aug. 17. 00:24
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
12%
Egy succubus bepróbálkozott nálad, de kicsi a szerszáma hozzád
2020. aug. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
90%
Basszus, én még nagyon régen hallottam egyszer ilyet, akkor még kis srác voltam, úgy 6-7 éves lehettem kb., most meg már 34 vagyok. Azóta se felejtettem el. Bebeszéltem magamnak, hogy biztos csak képzeltem. Én mondjuk nem közvetlen közelről hallottam, hanem a szoba egy másik szegletéből, de irtó hangos, ilyen lihegés szerű hang volt, mintha valaki horkolt volna, mint ahogy előttem írták. eléggé megrémít a kérdésed, mert ezek szerint akkor biztosan nem képzeltem, ha más is hallott már ilyet.
2020. aug. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
0%
A Sátán eljött a lelkedért.
2020. aug. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
ha tudod vedd majd fel.
2020. aug. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
87%
Most végig futott a hátamon a hideg, mert eszembe jutott, hogy kb.8.éves koromban, anyu többször mondta apunak éjjel: Te is hallod? Valami vagy valaki hangosan szuszog, liheg? És apu is hallotta!!! Felkelt, körbejárta a házat, kint is az udvaron, sehol semmi. Ez többször megismétlődött, én a szomszédos szobában hallottam ezt a beszélgetést, utána elég sokáig nem mertem a saját szobámba aludni! Rettenetesen féltem, főleg azért, mert láttam a félelmet a szüleim szemében. Amúgy, azon a telken régen ahol a mi házunk állt, csendőr laktanya volt. Ki tudja, mik történtek régen ott.
2020. aug. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
79%
Kicsit utána néztem és angolul is találni ilyen észleléseket: [link]
2020. aug. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
0%
#15 Nem baj.Legfeljebb az egyik éjszaka arra ébredek,hogy a Sátán kibelezett.Nem annyira érdekel.Egyébként ez nem szellem,hanem valami még tudomány által fel nem fogott jelenség.Biztosan nem valami élőlény liheg.Valami tárggyal történik ilyenkor valami.Ha meg mégis szellem,akkor szívesen megiszok egy kis kávét a Sátánnnal.Ha kér,akkor szerzek egy pohár forró csokit is.
2020. aug. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
furcsa, hogy általában mindig alvás előtt vagy után vannak ezek az észlelések. Tehát nem kizárt, hogy valahol köze van az alváshoz. lehetséges, hogy ez is az alvási paralízishez hasonló tünet, vagy annak egy válfaja.
2020. aug. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

18 én is erre gondoltam... én a saját szuszogásomra keltem fel egyszer...Azóta tudom, miért mondták, hogy idegesítő ahogy alszok...

Mondjuk para volt, míg fel nem ismertem. Be nem mutattam olyannak aki mondta. Azt mondta "Ja, így alszol!"

2020. aug. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt ilyen. Tavaly szinte egész nyáron hallottam aztán egyszer csak (ősszel valamikor) átváltott zúgásba. Mint kiderült darazsak raktak fèszket a falban és az adott ilyen hangot. Èrdemes lenne utána nèzni.
2020. aug. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!