Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi okozhatja ezt a hangot?

Mi okozhatja ezt a hangot?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, 2014 volt az első év, mikor először hallottam ezt az érdekes "lihegő" hangot a szobámban. (2012 óta lakunk itt). Akkor este ébren voltam, ez egészen biztos, és a fejemtől 1 méterre erős, váltakozó ritmusú lihegést hallottam. Ablak csukva, nemvolt vihar. Később persze betudtam a falban lévő hő/víz vezetéknek, de az az igazság hogy annak a hangja teljesen folyamatos, és közel sem ilyesmi mind ez. Azóta is néha hallom, mai napon is éppen fekszem az ágyban, erre rá 1 óra múlva kereken éjfélkor hallotam, agresszívan, erősen. Van mikor gyors, van mikor lelassít. Nincs a szobában más rajtam kívül, nincs vihar, nincs semmi. Nem, nem vagyok félálomban, nem halózok. Nagyon érdekes amúgy, mert ezen a fura hangon kívül természetesen nem észleltem semmi szemmel látható dolgot. Vajon mi okozhatja? vezetékek kizárva, vihar/huzat kizárva. Ahol lakunk, itt elvileg régen raktárak voltak, egyik ismerősöm szerint előfordulhat hogy innét szállítottak embereket a 2.vh idején.. (vasútnál lakunk / nem üzemel 13 éve). Ti mire gondoltok egyébként? Csak a félelmem szüli? De annyira közeli, érezhető.. Teljesen agresszív / váltakozó tempójú erős zihálás. 1 este maximum 1 ilyen folyamat van, általában nem több 1-2 percnél. Van mikor hetekig nincsen!

2020. aug. 17. 00:24
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
77%

Most lehet azt mondani hogy badarság, de nekem időközönként előjön hogy hallom este hogy mintha valaki lélegezne. Ez para, mert ha bedugom a fülem megszűnik, szóval tökre mintha valaki mellettem lenne és nem a lélegzetemhez kötődik a ritmusa. Idővel persze rájöttem, hogy ilyenkor ha használok fülgyertyát megszűnik a panasz. :) Allergiás időszakban gyakoribb. Ha nincs kezelve (bár ez nem betegség), hetekig hallhatja az ember esténként, mert csak általában fekvő pózban, este a csendben jön elő. Kezelés/gyertyázás nélkül is megszűnik, de így elhúzódhat 1-2hónapig is, míg ki nem ürül valahogy az a kis felesleges fülzsír. Van persze aki soha nem tapasztalja ezt meg, de szerintem ez eleve biológia/szervezet függő.

Remélem segítettem :)

2020. aug. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Utolsó? Ezt fejtsd ki kérlek.. Milyen fülzsír? Milyen kezelés? Hogy kapcsolódok ez ehez?
2020. aug. 21. 00:15
 23/28 anonim ***** válasza:
0%
a szalakótai fülzsír-takony rém ment bele a füledbe
2020. aug. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Én pár éve sóhajtozásszerű és susogó hangokat hallottam nyáron este,jött a hang, elment, felváltva. Az ablaktól jött, így rottyomban, inkább becsukatam az ablakot, de tompítva akkor is hallottam. Azt hajnali 2kor hívtam a barátom, h milyen ijesztő már ez. Több hétig hallottam, azt egyszercsak rájöttem, hogy a fű locsoló az a lakotelepen. A susogó hangot akkor adta, mikor a bokrot locsolta, hiszem körbe megy. Am nemcsak én rottyoltam be, állítólag barátom férfi rokona is mondta, hogy milyen ijesztő a hang, akkor még nem tudtuk, hogy a bokor.

Szóval ilyen hétköznapi eszközök is besz@rathatnak, nem is gondolnánk rá.

2020. aug. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Bocs a hibákért
2020. aug. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Ja, és a hetedik emeleten laktunk, szóval jó messze volt a locsoló meg a bokor, de úgy hallatszott, hogy az ablak mellett van valami.
2020. aug. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Úgy értettem a "fülzsír-os" dolgot, hogy ha kicsit felgyülemlik a fülzsír, akkor a füled belsejében tud olyan hangot adni mintha lélegeznének melletted. Picit mozog benne és már hallod is mintha lélegeznének.. érezni persze nem érzed:) A hallójárat eleve össze van kötve a torokkal, nemhiába tilos fülgyertyát használni ha meg vagyunk fázva. Áthúzná a füledre a gyulladást.

De mielőtt ördögűzést hajtasz végre, vagy napokig nem mersz aludni.. inkább előzd meg és vegyél egy fülgyertyát. Minőségit! Nem drága cucc, ezer ft körül vannak.

2020. aug. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
60%
Nagyapám gyakran búgó hangra panaszkodott odakintről. Aztán ahogy felnőttem, rájöttem, hogy arra célzott hogy a macskák "búgják" egymást odakint és arra a hangra gondolt.:D
2020. aug. 28. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!