Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Léteznek vámpírok?

Léteznek vámpírok?

Figyelt kérdés

#Sok oldalon olvastam hogy igen #De mások meg nemet mondanak #Most akkor meik azigaz? #De állításod valahogy igazold is légyszi
2020. aug. 25. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Rettentő unalmas. Nem, nem léteznek.
2020. aug. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
86%
Az emberek fantáziájában léteznek. Szerintem fantasztikus kreálmány.
2020. aug. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
33%
Ismerek valakit aki régen vámpír volt. De tökre komolyan.
2020. aug. 26. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
50% Vagy léteznek vagy nem
2020. aug. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%

Leponrozók léteznek, meg sült bolondok.

Vámpírok nem léteznek.

2020. aug. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
36%
Egyszer egy híres médium oldalán olvastam, hogy léteznek, de nem olyan formában ahogy azt az emberek meg a filmek sugallják. Másik síkon vannak. (Ha vannak, én sok mindenben hiszek,de vámpír dologban nem nagyon)
2020. aug. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 LordNex válasza:
100%

A válasz kicsit filozofikusabb megközelítéssel: nem bizonyosodhatunk meg arról, hogy léteznek, vagy valaha léteztek amíg egyikre elég erős indokot nem kapunk. A fekete hattyúkról sem tudták, hogy léteznek, amíg le nem írták és lefotózták, elterjedt a köztudatban.

Van egy elég ritka betegség, a porfíria. Ez a betegség elég hasonlatos megjelenéssel bír, ahhoz képest, amit a vámpírokról leírnak.

[link]


Szerintem a vámpírok léteznek, ha máshol nem is a köznyelvben, a képzelet világában, beszélnek róla, történetek keringenek. Eredetük meg lehetséges, hogy porfíriás emberek köré kiszínezett históriákból ered.

2020. aug. 29. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!