Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Tényleg lehet egyezséget...

Tényleg lehet egyezséget kötni demonnal vagy akarmivel hogy sikeressé tegyen engem?

Figyelt kérdés
Ha igen hogyan?

2020. okt. 5. 21:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
Inkább csináltasd meg a fogaidat, a hajadat, legyen szép a körmöd, fürödj, és nem kell majd démon.
2020. okt. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Hát ez mind meg van. Attól még nincs tehetségem semmihez. Xd
2020. okt. 5. 22:00
 3/17 anonim ***** válasza:
90%

Egyezséget lehet kötni.

Sikeresség is tud tenni.

Azt hogy miként éred el szerintem aki ismeri ezt a fajta mágiát vagy eljutott addig hogy magán is kipróbálta és megkapta érte amit kért biztos nem fog segíteni.

Könyveket is írtak ilyen mágiákról van amit neten megtudsz rendelni de sok csak kézről kézre jár ilyen körökben.

2020. okt. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Grimfox ***** válasza:
96%
A démonok természetéből, és "működéséből" fakadóan kizárt, hogy ez megvalósítható legyen. Miért pont démontól próbálsz segítséget szerezni? Egy jóindulatú szellemi lény vélhetően hatékonyabb lenne, nem?
2020. okt. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
De igen.
2020. okt. 5. 22:27
 6/17 anonim ***** válasza:
46%
Igen, démontól várni segítséget olyan, mintha egy szutykos kínai konyháról rendelnél ebédet, mikor szép tiszta étteremből is kaphatnál jó ételt, amitől nem lesz mérgezésed. Én Jézushoz és Szűz Máriához szoktam fohászkodni, és meg is segítenek a bajban. Az is igaz, hogy nem olyan primitívségeket kérek tőlük, mint vagyon meg hatalom, mert nem vagyok hülye.
2020. okt. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
75%
Segíts magadon. Ne mástól várj segítséget, hanem vedd kezedbe a saját életed, ne holmi démonoktól vagy akármiktől várj segítséget. Úgysem kapsz.
2020. okt. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
50%
Kérd Jézust és az ő jóságos édesanyját, hogy tegyenek téged kedvükre való emberré, tegyék olyanná a természetedet, amilyennek szívesen látnak. Ezt minden este kérd elalvás előtt, képzeld magad elé közben például Jézust és Szűz Máriát olyan alakban, ahogy a templomban láthatók, ugyanis nincs más ábrázolás róluk, de valahogy csak el kell képzeni őket. Kérd őket, hogy irányítsanak a jóság és szeretetteljesség felé, hogy minden nap minden percében védőangyal lebegjen fejed felett, és vigyázza a lépteidet, óvjon meg más rosszaságától, és attól is, hogy te rosszat tegyél. És pár hónap múlva azt fogod észrevenni, hogy mindenki, aki ismer téged, szeret, és kedves hozzád. Mert Jézus kiterjeszti rád az Ő kedvességét, és az fog sugározni a viselkedésedből. Tisztelni és szeretni fognak. Velem ugyanez történt, úgy ám.
2020. okt. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Persze, nézd meg, Orbán Viktor is hány embert sikeressé tett.
2020. okt. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
93%

Mit gondolsz csak úgy kedvességből 1 démon majd csodát tesz veled?Gondolod hogy nem lesz ára?Olyan ára lenne hogy azt is megbánnád hogy feltetted ezt a kérdést egyátalán...

A 8-as hozzászóló már leírta amit én is írtam volna.

2020. okt. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!