Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ki tud olyan ördögűzőt, ahol...

Ki tud olyan ördögűzőt, ahol nem kell fizetni érte?

Figyelt kérdés
Piszkál engem az ördög, mert érzek magamon egy sötét pirosat és nem tudok tenni semmit! Aki tud segíteni az elvégezte az otthonából az ördögűzést, úgy hogy meg kellett neki adnom a nevemet meg egy képet kellett küldenem magamról és megkezdte az ördögűzést és minden rossz rajtam elmúlt! De visszajön az a ördög, mert érzem! Most már az az ember pénz nélkül nem csinál semmit! Anyám meg nem hiszi el, mert szerinte ilyen csak a filmekben van! Pedig érzem! Tudnék még valakit, aki elhiszi nekem, de annak nem tudok szólni! Írtam neki levelet, de apám nem adta oda neki, mert apa se hiszi el! Aki elhiszi, az apám munkahelyén dolgozik! Ha a templomba mennék, akkor az zárva van, vagy nincs ott senki! Hát ilyen nincs! Nem tudok tenni semmit! Akkor éljek együtt az ördöggel?! Nem akarok! Tényleg érzem a sötétpiros színt, hogy itt van! Gonosz röhögéseket is hallok, hogy vinni akar magával a pokolba! Segítség! Ha imádkozok, akkor az imába is beleszól az ördög! Csak az írjon, aki tud segíteni!
2020. okt. 22. 22:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem számtechbolt érdekelne ilyen.
2020. okt. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ursinyi Julika neni
2020. okt. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Ahogy felénk szokás mondani: a legjobb ördögűző a pszichiáter.
2020. okt. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%

Első körben állj le a drogokkal és a piával, utána menj el pszichiáterhez.


Aki azt állítja, hogy az ördög létezik, és ő el tudja űzni, az szélhámos, aki rosszat akar neked - nyilván a szélhámos fő célja az, hogy pénzt keressen, szóval ingyen nem fog senki "segíteni", de ha fizetsz érte, azzal se leszel előrébb.


Ugyanez igaz egyébként a papokra és más egyházi vezetőkre is, jobban teszed, ha azt is kerülöd, a vallás maga az ördög ami rosszat akar neked.

2020. okt. 23. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Nem említetted azt az apróságot, hogy az ördög, akit "érzel", jogosan piszkál-e vagy sem? Nos, meséld csak el nekünk, mit követtél el.

2020. okt. 23. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

A kukijához nyúlt, így Isten küldött egy démont, hogy fegyelmezze.


'Tényleg érzem a sötétpiros színt'

Ez a szinesztézia. Komoly neurológiai rendellenesség lehet a háttérben. A hallucinációkról nem beszélve.

2020. okt. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Minél jobban el akarod űzni annál inkább rád száll. Egy rossz gondolat, nevezd ördögnek, folyamatosan erősíted, minél nagyobb energiát fordítasz rá annál erősebb lesz.Ne akard elűzni, és ne adj neki energiát azzal, hogy rá gondolsz. Aztán szépen elenyészik, és eltűnik, ez az erő benned van, nincs szükséged másra.
2020. okt. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A pszichiátriai gondot miért zárjátok ki egyből? Mentális betegségek nem léteznek, csak ártó démonok? :D
2020. okt. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mindaddig veled van, míg foglalkozol vele.

Tagadd meg - és hóttába hal.

.

Ingyen munkát pedig ne várj senkitől, mert nincs drágább az ingyen munkánál!

2020. okt. 24. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne haragudj Kérdező, én próbálom komolyan venni a problémádat, de elkapott egy olyan szintű röhögőgörcs, majd bepisálok. :))))))))))))))))
2021. ápr. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!