Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Találkoztál már démonnal?

Találkoztál már démonnal?

Figyelt kérdés

Olyan emberek érdekelnének akik foglalkoztak sátánizmussal, mágiával, démonokkal és volt is élményük vele.

Én már egy éve sátánista vagyok és találkoztam is eleinte démonokkal ahol éreztem és láttam is őket. Akkor olyan boldogságot éreztem mint még soha.

Nem féltem tőlük.

Viszont a napokban újra elkezdtem jobban érdeklődni a démonok és a mágia iránt, kértem is tőlük, hogy jelenjen meg nekem egy akivel beszélhetek. Amikor utoljára kértem álmomban megjelent.


Na most az a lényeg, hogy megint álmodtam egy beteg álmot ami olyan volt mintha egy könyvet lapoznának tehát így ugrált előre az esemény és nem mozogva közlekedtek. A végén volt találkozás egy démonnal, most nem részletezném de megérintett többször is.

Ezután felébredtem 02:13-kor és éreztem magamon az érintéseit sokáig. Teljesen libabőrös voltam és fáztam kb. egy órán keresztül. Éreztem a jelenlétét is a közelemben, hogy még itt van. Olyan 03:26 kor szűnt meg.

Eddig úgy voltam vele, hogy ez az egész jó dolog mert érdekes, és kíváncsi vagyok mindenre. És ez most sem változott. Csak tudom, hogy ez nem olyan jó fajta dolog mint eleinte gondoltam és ha sok hasonló dolgot fogok érezni akkor fent áll a megbolondulás esélye. Bár rengeteg dolgot akarok még megtudni ezért igyekszem ép maradni.

Van itt bárki aki hasonló dolgokon megy keresztül vagy ment?

Aki komolyan gondolja az privátot is írhat köszönöm. :D



2020. okt. 24. 05:20
 1/10 noro2 válasza:
69%
én még nem találkoztam
2020. okt. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%

Az jó. De ha tényleg léteznek démonok nem ba szakodnék velük védelem nélkül. Ha már tényleg érdekel a demonologia akkor legalabb szakirodalmazz. Olvasd el a Salamon kulcsait (2 könyv) ott leirjak hogy hogy kell velük megfelelően bánni.

... lol

2020. okt. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Idáig úgy voltam vele, hogy megkell adni egy démonnak a tiszteletet és nem használni ilyen védelmező meg parancsoló dolgokat.

De már biztos vagyok benne, hogy de bizony kelleni fog :')

2020. okt. 24. 09:23
 4/10 anonim ***** válasza:
53%

Nem nagyon olvastam utána a ceremóniális mágiának, de az baromira biztos hogy csak úgy nem haverkodhatsz demonokkal. Nem valami keresztény lejárató propaganda a rossz hírnevük.

Tiszteletet meg bemutathatsz megfelelő áldozattal is.

2020. okt. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%
Találkozni még nem találkoztam, de a TV-ben rengeteget látni. Nézz meg egy politikai talk show-t vagy celebtrash-t...
2020. okt. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
59%

Rendszeresen idézek démonokat, de nem ártana tisztába tenni a fogalmakat.

A démonok azok jó, pozitív lények, nem egyenlő a parazitákkal és táplálkozó lényekkel, akik negatív energiából élnek...

2020. okt. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%
A demonok becsapnak! Segítenek majd becsapnak! Az életedet befolyásolják (tapasztalat) miért lettél satanista?? Üzenetben ird meg nekem legyszives
2020. okt. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Engem már kezelésbe vett démon, de függetlenítettem a negatív hatását. Érzékeltem őt, eleinte állt meg sétálgatott, utána befeküdt mellém, hogy jobban féljek. Próbáltam vele beszélni, de úgy nézet rám, mint egy kezelendő esetre, nem mint kommunikációs lehetőségre.


Utána volt, hogy meditáció során démont akartam hívni valakikre, de az összes démon ignorált. Nem tudom, ti hogy idéztek meg démonokat, de ahogy én láttam őket, és éreztem az elméjüket, mintha a saját személyiségem érezném, nem olyanok, mint akik odajönnek. Inkább a feladatukat végzik.

Nem kell és nem is igazán lehet ellenük védelem. Lényükből fakadóan úgy manipulálják az elmét, ahogy akarják. Én nem bírtam mozogni, beszélni, és folyamatos terror érzet akart bennem burjánzani, amit semlegesítettem a mentális technikával.


Prívátban reagálok, ha valakit érdekel bármi.

2020. okt. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
30%

most hirtelen miért lett mindenki kíváncsi a démonokra és a sátánizmusra?

nekem csak rossz tapasztalataim voltak. felhagytam az egésszel.

2020. okt. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
csak azok bénulnak le akik gyengék spirituálisan....
2020. okt. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!