Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mesélnétek veletek megtörtént...

Mesélnétek veletek megtörtént eseteket amikor természetfeletti lényekkel találkoztatok össze?

Figyelt kérdés

2020. júl. 9. 22:05
1 2
 1/12 Bátor Tintanyúl ***** válasza:
88%

Miért kamu kérdés? Én figyelésre jelöltem, érdekelnének a sztorik.


A mátranováki fanyűvőn pl. mostanában sokat gondolkodtam. Kiderült, hogy a hiúz mégsem tűnt el hazánkból, sőt most készült erről természetfilm. Ezek szerint még a mi erdeinkben is el tud rejtőzni évtizedekre egy állatfaj, nem kell ahhoz hatalmas vadon.

2020. júl. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Bátor Tintanyúl ***** válasza:
77%

Én pl. nem vagyok "hígagyú ezós" (én ködevő ezomókusnak szoktam hívni ezt a típust).


Nyitott szkeptikus vagyok, fejlett forráskritikai készséggel.

2020. júl. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
9%

Egyébként kedves "velociraptor" kérdező, ehhez mit szólsz, itt neked is kemény 0%-ot ért a válaszod, pedig még kategóriát sem váltottál:


https://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__termeszetfeletti-le..

2020. júl. 10. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
18%
Attól függ, hogy milyen természet feletti lényre gondolsz. Kifejtenéd jobban?
2020. júl. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%
Nincs olyan, hogy természetfeletti, a földönkívüliek, szellemek mind természetes lények, csak az ember számára ismeretlenek.
2020. júl. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
4%

8.


Ami nem létezik, az se természetes se természetfeletti nem lehet. Értelmetlen a kérdés.

2020. júl. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Természetfelettinek nevezhető élmény volt, amikor MAGÁVAL ISTEN FIÁVAL olvadtam egybe - próbáltak már katolikus körökben buzdítani nyilvános tanúságtételre, de nem tudtak mégsem.


Sajnos nem maradt meg túl sokáig ez az 1999-es tapasztalat bennem. (Talán azért, mert túl sokáig nem jártam templomba, tehát nem voltam tisztába A LÉTEZŐ KÍSÉRTŐ FOGALMÁVAL?)


De ahogy visszaemlékszem, SOKKAL JOBB ÉLMÉNY VOLT EZ AZ ISTENÉLMÉNY, mint a mai napig egy hiába kergetett "szerelmem", aki ugye egy másik ember és nem én vagyok.


Ez a "szerelem" 2016 végén indult, de alig néhány hónap leforgása alatt romba dőlt. Nem jöttünk ki egymással, inkább csak barátok maradtunk.

2020. júl. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

10.


Kb. a felét nem érteni annak, amit írtál. Kifejtenéd? Milyen élmény volt ez?

2020. júl. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

Az ISTEN FIÁVAL VALÓ TALÁLKOZÁS élménye nem volt túl maradandó - amint írtam, nem jártam éppen semmiféle templomi közösségbe, sem szentmisére.


Szentmise rendszeres hallgatásával TUDATÁBAN LETTEM VOLNA A KÍSÉRTŐ LÉTEZÉSÉNEK - meg tudtam volna különböztetni a bennem lezajló folyamatokat.


A fentiek 1999. évben mentek végbe az életemben. Még 2000. év első negyedévéig sem tudtak kitartani ezek az érzések...


2016. végén jött egy HATALMASNAK TŰNŐ SZERELEM az életemben - de ez nagyon messze eltörpült attól az ISTENI MENNYEI ÉLMÉNYTŐL, amit már többször említettem.


Ui: ennél tisztábban nem tudtam fogalmazni. Remélem, ezúttal érthető volt a gondolatmenetem. (Este későn már nagyon fáradt voltam.)

2020. júl. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
47%

Nem, ne haragudj, de továbbra se értem, még akkor sem, ha lenyomod a mondatok közben a caps lockot párszor. (Mellesleg kb. ugyanazt írtad le másodszor...)


Én arra vagyok kíváncsi, MIT jelent ez: "Az ISTEN FIÁVAL VALÓ TALÁLKOZÁS élménye"

--> Láttad Jézust? Megjelent neked? Hogyan/hol? Szerintem egyértelmű, hogy erre gondoltam. Kb. semmit nem írtál le az élményről.


Azonkívül, nem érzem az összefüggést az egyes mondataid közt:


"Szentmise rendszeres hallgatásával TUDATÁBAN LETTEM VOLNA A KÍSÉRTŐ LÉTEZÉSÉNEK - meg tudtam volna különböztetni a bennem lezajló folyamatokat."


Most hogy jön ide az istenélményedhez a szentmise meg a kísértő? Nem kéne valami átmenet a két mondat között?


Itt úgyszintén:"2016. végén jött egy HATALMASNAK TŰNŐ SZERELEM az életemben - de ez nagyon messze eltörpült attól az ISTENI MENNYEI ÉLMÉNYTŐL, amit már többször említettem."


Szóval ezek szerint ez valami "megvilágosodásélmény" volt?

2020. júl. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!