Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan legyek vámpír?

Hogyan legyek vámpír?

Figyelt kérdés

Valaki tudna segíteni hogy hogyan lehetek vámpír?

Ez full komoly kerdes


2020. dec. 8. 17:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
Írd rá a homlokodra filccel, hogy "Vámpír vagyok.".
2020. dec. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De bunkó vagy..
2020. dec. 8. 17:19
 3/11 anonim ***** válasza:
36%
Már az vagy.
2020. dec. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
Haraptasd meg magad eggyel. Vagy az a vérfarkas? Nem is tudom.
2020. dec. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
54%

Figyelj, ha kamu kérdés, akkor az de én válaszolok tisztességesen.

Régen úgy tartották, hogy valamilyen szinten vámpírrá válik aki szüzek vérében fürdik.

Szerezz talizmánokat.

Változtasd meg az étrended.

Légy energiavámpír: szívd el az energiát másoktól. Ez egy ártó emberfajta. Vannak akik így születnek(volt magyartanárom) de lehet tanulni is.

Mivel én nem akarok ártó lény lenni, ezért nem tudom hogy válhatsz energiavámpírrá.

Sok sikert!

2020. dec. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%
Az agyamat mára kiszívtad, ha ez sikerélmény...
2020. dec. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
16%
Harapás vámpírtól vagy szeretkezés egy vámpírral. Kb ezek a legegyszerűbb módok.
2020. dec. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Grimfox ***** válasza:
84%

Az eredeti hiedelmek szerint a vámpírok olyan halottak, akik vagy gonosz emberként haltak meg, és nem tudnak békén nyugodni, vagy szenvedéssel telve haltak meg, és ezért nem tudnak békén nyugodni. Ezek egyszerűen csak gonosz halottak, vért szívnak, és megbetegítik az áldozatukat, aki ebbe általában belehal.

Ugyan nem vámpírnak hívták őket, de több olyan démonról, és más gonosz szellemről is szólnak legendák, akik vért ittak. De egyikük sem emberből változott azzá, hanem eleve ilyen gonosz szellem volt.

Báthory Erzsébetről mondták, hogy vérben fürdött, és ezáltal valamiféle vámpír lett, de valójában boszorkányság volt ellene a vád. Az akkori hiedelemvilágban itt közép, és kelet Európában a visszajáró halott volt a vámpír köztudatban élő képe. Vlad Tepesről is csak az utókor mondta, hogy vámpír, főleg a Drakula regény miatt. Kegyetlen hadúrként, őrültként, és a gonosz szolgájaként ugyan emlegették a kortársai, de nem vámpírként.

Nem definiáltad, hogy milyen vámpírképben hiszel, amivé válni akarsz, de szerencsére csak az 5. válaszoló által emlegetett energiavámpírok léteznek. Örökéletű élőhalottak, és más halhatatlan vérszívók nem léteznek, ilyen formában.

Amúgy ha a vérivás elég lenne, hogy vámpírrá váljon valaki, akkor a maszájok között lenne pár vámpír.

2020. dec. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Vámpírképző OKJ nem indul az idén már?
2020. dec. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell hogy harapjon egy vámpír.
2020. dec. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!