Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez mi lehetett? Nagyon megijedtem

Ez mi lehetett? Nagyon megijedtem

Figyelt kérdés
Az előbb mikor mentem fürdeni azt láttam hogy a kislanyom fogkeféje lent van a földön, pedig olyan tapadós az alja és ott áll mindig a tükör előtt sosem esett még le. De felvettem betettem a szekrénybe. Később kimentem wcre erre megint a földön volt, itt már megijedtem, de felvettem és oda tapasztottam a tükör elé, leültem a wcre, erre egy pillanat múlva szabályosan lerepült onnan.. Nagyon megijedtem.
2020. dec. 21. 23:56
 1/8 anonim ***** válasza:
30%
Egy szellem, aki nem szeret fogat mosni.
2020. dec. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Szellem, mi más?
2020. dec. 22. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Megértem, hogy megijedtél, de ne gondold túl! Tapadókorongos fogkefe néha leeseik. Ilyenkor - ne kérdezd miért, nem tudom - meg szoktam nyálazni a tapadókorongot, mielőtt vissza tapasztom. Nálunk az egyik törölközőtartő szintén időnként leesik. Bosszantó, de ennyi.
2020. dec. 22. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó. De ő azt írja, hogy szabályosan lerepült.
2020. dec. 22. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
fogtunder
2020. dec. 23. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
3-as igen, de akkor arra mi a magyarázat hogy miután először leesett én betettem a tükörszekrénybe (mármint rácsuktam az ajtót!). Utána találtam meg újra a földön és ezután repült, de tényleg szabályosan repült. Annyira megijedtem hogy nem tudtam aludni, de még mindig nagyon félek. Alapból félek, mert már több dolog történt, de legjobban attól hogy egyszer meglátom mitől félek.
2020. dec. 23. 10:57
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Milyen dolog történt még?
2020. dec. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Olyasmi hogy bent játszottunk a gyerekkel és tisztán hallottam hogy jött valaki, tehát ajtó nyitás majd csukás és lépések is. Gondoltam férjem hazajött, kimentem erre senki, az ajtó belülről zárva.

Illetve fél éven keresztül minden nap pontosan 23:01kor hangos ropogás hallatszott, aminek sehol nem volt forrása.

2020. dec. 23. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!