Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ébredés után egy másodpercig...

Ébredés után egy másodpercig gyakran emberi alakot látok az ágyam felett, ez mi lehet?

Figyelt kérdés

És ez nagyon gyakran előfordul, pár éve. Úgy tudnám pontosan körülírni hogy felébredek éjszaka és az ébredés után 1 másodpercig emberi alakot látok az ágyam előtt, vagy valahol a szobámban (egyszer a fotelban láttam ülni egy alakot) aztán fokozatosan, áttűnésszerűen gyorsan eltűnik. Kb. pár másodperc az egész.

Természetesen aggaszt hogy mi lehet ez de nem érzek különösebb félelmet miután ilyet tapasztalok. Volt már sokfajta “para” élményem, azoknál éreztem nagy szorongást de ennél különösebben nem érzek, persze nem kellemes, főleg így jobban belegondolva.

Ha ezoterikus szemszögből nézünk erre a dologra akkor mi lehet ez? Sokféle megközelítés érdekel, próbáljuk meg kitalálni együtt:)


Buta válaszokat ne írjatok, akit nem érdekel az ezotéria az ne olvasson ilyesmi dolgokat..


24/L



2021. jan. 15. 21:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%

Hm..

Ez érdekes

Nekem ilyen tapasztalatom még nem volt de ha semmi félelem érzeted nincs kehet hogy egy halott rokonod vagy hasonló az :)

2021. jan. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Grimfox ***** válasza:
96%

Ha csak kizárólag ébredés után pár másodpercig látod ezt a konkrét jelenséget, máskor nem, akkor az alváshoz, és álomélethez van köze. Az elméd még az alvó állapotot érzékeli, és ez az alak valószínűleg a tudattalanod által alkotott kép. Hogy mit jelent, vagy minek a megtestesülése, azt te valószínű jobban tudod.

Ha képes vagy relaxációval félálomszerű állapotot elérni(nagyjából az, amit alfának szoktak hívni), és ebben az állapotban is látod, anélkül, hogy ténylegesen aludnál előtte, vagy közben, akkor van rá esély, hogy az alak állandóan jelen van, csak te nem vagy alkalmas állapotban az érzékelésre, kizárólag akkor, amikor még ebben a félálomszerű alfa állapotban vagy. Ha ilyenkor is látod, és a nap bármely szakában, akkor érdemes mindenről jegyzetet készíteni. Milyen mélyen jársz, amikor képes vagy észlelni, milyen testi érzékletekkel jár, amikor látod, milyen érzelmek, és gondolatok merülnek fel benned, amikor látod. Így ki lehet zárni egy csomó dolgot, ami nem lehet, és körbe lehet határolni valamennyire, hogy mi igen.

Az is érdemes megfigyelni, hogy mit szokott csinálni. Ha mindig ugyanazokat a dolgokat ismétli, vagy bizonyos időpontokban bizonyos dolgokat csinál, akkor már lehet következtetni. Ha képes szabadon mozogni, és van intelligencia a cselekedetei mögött, akkor megint több kérdés felmerül. Csak te, mint megfigyelő tudod ezeket meghatározni, mások maximum ötleteket tudnak adni, de ennyi információból maximum csak találgatni lehet.

2021. jan. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
59%

Arra gondolok, hogy a harmadik szemed az asztrális szinten fejlett -és nyitott, és miközben a tudatod visszatér a fizikai testedbe ébredésnél, megmarad annyi energia és kapcsolat az asztrális testeddel, hogy ilyen látás-élményt még épp össze tudsz hozni.

Ha fejleszteni szeretnéd, akkor valamilyen meditációt gyakorolj, ha pedig csak feszegetni, akkor állíts be egy ismétlődő időzítő órát, hogy 30-40 percenként ébresszen fel, és próbáld a fizikai testedet mozdulatlanul tartva, a szemeidet lehunyva, a tudatoddal minden alkalommal kinézni a szobádra.

Sok lény, szellem, entitás, elementál, stb. jön megy a világban. Ha rendszeresen Nálad üldögél, akkor lehet arra vár hogy lépj ebben az ügyben, esetleg egy korábbi megbeszélés részeként vár erre.

De persze lehet véletlen is, de a jövő-menő holtak szellemei nem szoktak így viselkedni, szóval passz :)

2021. jan. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
Egy gyengébb alvási paralízis.Elfog múlni 30 éves korod környékén.
2021. jan. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Károly farkasok ***** válasza:
100%

Velem is szokott ilyesmi történni... Én elmultam 40... Gyerek fejjel úgy voltam vele hogy nem nagyon foglalkoztam a dologgal, aztán az életben történtek olyan dolgok amik megértették velem mi történik...

Létezik szellemvilag és néhányukat bizony kisernek utunkon mások... Olyanok akik nincsenek közöttünk fizikailag. Az hogy nem félsz az megint jó jel... Arra utal hogy tiszta a szíved. Azért ült ott az a valaki mert szeret és jól esik neki kicsit elmerengeni rajtad, nézni ahogy felkelsz, vegzed a dolgod....

Egyesek "szerencsésebbek" bizonyos dolgokban, mintha valaki vigyazna rájuk... Jó eséllyel egy vagy akár több szellem óvja! Olyanok is vannak akik gonoszak, de az egyház megbocsájt... Viszont aki szenvedett miatta nem. Nekik ez nem olyan jó hír.

Javaslom menjél ki a természetbe olyan helyekre ahol egyedül lehetsz és nincsenek zajok vagy zavaró tényezők és próbálj meg a semmire, befelé figyelni... Tedd félre a fizikai világbol jövő "imputokat" és egyszerűen csak ülj... Meglepő dolgokban lehet részed. Az nem biztos hogy egyből, vagy azonnal, vagy egyáltalán lesz e ilyen... De a legrosszabb esetben sétáltal, kikapcsolódtal egy kicsit.

Próbálj meg odafigyelni az almaidra is... Közük van a valósághoz! Itt valaki azt írta hogy csak az agyunk csinálja velünk... Nekem más a véleményem... És valószínűleg neked is más lesz.

2021. jan. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Kedves utolsó összefoglalnád amit írtál???Végülis mit is írtál le??Olvasd vissza magadnak.Jézusom....
2021. jan. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Angel3000 ***** válasza:
40%
Szia! Meghalt mostanàban valaki közeli hozzàdtartozòd, vagy baràti körödböl valaki?
2021. jan. 17. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
szia, nem. a házból halt meg egy néni 2 napja de ezek a jelenségek nem csak 2 napja vannak hanem már jóval korábban is amikor a néni még bőven élt.
2021. jan. 18. 09:38
 9/12 Károly farkasok ***** válasza:
Én a helyedben el kezdenek gyűjteni régi dolgokat... A bolhan turkalhatsz a limlomok közt, nem kerül sokba és néha találhatsz olyan dolgokat a "szemét" között aminek van értéke... Én úgy szoktam ilyesmire akadni hogy belenyulok egy szemetkupacba és a legaljarol kihuzok valami különlegeset, ertekeset. A helyi bolhapiacon "hirem" van már annyiszor megtörtént velem... És így még akár kézzelfogható hasznod is lehet a dologból, lesz egy csomó érdekes dolgod amiknek azért van értékük is.
2021. jan. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
??
2021. jan. 18. 11:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!