Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mennyire értetek együtt...

Mennyire értetek együtt azzal, hogy Lucifer valójában nem is gonosz csak ezt a feladatot kapta, hogy tesztelje az emberi szabad akaratot? (tegyük fel, hogy ő létezik)

Figyelt kérdés

Mi van a Bibliával? Agymosás az egész?


Véleményekre vagyok kíváncsi.



2019. ápr. 27. 16:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
Nevéből adódóan ő az újat, a fényt, a gondolkodásra ösztönzést hozza.
2019. ápr. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Így van. Érdekes.
2019. ápr. 27. 18:08
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
És úgy teszteli a szabad akaratot, hogy halandóvá teszi az összes élőlényt a földön. A tetsztje miatt létezik a halál a Biblia szerint. Tök jófej srác. xD
2019. ápr. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Egyem a fejét neki.
2019. ápr. 27. 20:18
 5/13 anonim ***** válasza:
83%

Igen szerintem sem gonosz csak kapott egy fajta szerepet szerintem ő a szükséges rossz az emberek számára

A lucifer sorozat erre elégé rá hangolodik és tényleg próbálja reálisan felmérni a helyzetet! Megközelíti hogy mindannyian élőlények vagyunk érzünk amit érzünk és isten tényleg egy mindenható aki se nem jó se nem rossz mindössze nagy tervei vannak egyensúlyba tartja a világot ezért kell egy pokol ami egy börtön és lucifer a börtön igazgató és nagyon jol eltalálta a hangulatát!


De ezen kivul a neve fényhozot jelent romai eredetű a Vénusz bolygót vagy annak egy holdját jelölték igy is igazából egy babiloni királyra utaltak vele a lényeg a lucifer szór sok mindennel lehet ossze fűzni


Fenyhozo arkangyal, ördög, sátán, Vénusz bolygo, est hajnal csillag, babiloni király, kigyo, a tudás el hozója, lázadó stb


Persze van egy mondás is istenek mindenkivel terve van! Szoval vele is terve volt és ez az egész el lehetett tervezve!


Nem tudom miert talán azert hogy mi magunk jöjjünk rá a helyes útra! Kerekedjünk fel a bennünk levő sötétségből

2019. ápr. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

5# nagyon tetszett erről a gondolatod.

Megkönnyebbülés, hogy nem hisztek ez miatt idiótának engem. ^^

2019. ápr. 28. 00:44
 7/13 anonim ***** válasza:
spirit of eridu
2019. ápr. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
49%

A Bibliával az a probléma, hogy egy olyan hit- és jogrendszer, ami hosszútávon mindent a zsidóknak juttat a földön. Teljesen részrehajló és manipulatív.


Tudod, mi L.U.C.I.F.E.R. ?


A 7 csakra egybefogva, az Elvégzett Műként felmutatva.


Jelképesen mondva:


Isten megszégyenül

mikor az ember

megistenül.


A Vízöntő az ember kora.


Még egy:


Semmit nem utál úgy a hivatalos vallás,

mint az ember általi

felemelkedést, felmagasztosulást.

2019. ápr. 30. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Bővebben:


Az a probléma, hogy bevonták a világban kint lévő tudást … ezután jelent meg a világban a Kabbala, ami gyakorlatilag a népek ősi tudásának az agyonzavarosított, halandzsa változata.


A Kabbala így egy pótszernek, egy placebónak, egy hamisítványnak tekinthető, amiben találhatók érdekes és hasznos elvek és adatok, de az egész úgy, ahogy van, totál agyon van hazudva. Ez a gyakorlatban azt jelenti, hogy nagyon nehéz visszafejteni.

Mindig ez van egyébként, hogy van valami tiszta (ami működik) …bevonják …és kapsz helyette valami felfújt hólyag (bloatware) szemetet. Ebben az esetben is ez történt.


Másik példa:

Ott van a gnosztikus Jézus. Totál Zs-ellenes…eltelik egy pár évszázad …megjelenik a Kánon …és már a "zsidó Jézus" … ez a gyakorlatban azt jelenti, hogy minden a zsidóké, mert ez a vallás (fogjuk rá) jogrendszer is egyben.

2019. ápr. 30. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ki mondta, hogy az? Azok, akikkel találkoztam és hallottak már luciferről, mind ugyanazt mondják, bár nem egy nagy beszédtéma, mert csak tény. Magasabb dimenzióból visszajött, hogy szolgáljon minket.

Nem teszteli a szabad akaratot, hanem magas szinten biztosítja.

A biblia egy eszköz, hogy az azt használóknak legyen választásuk. Egyébként igen, 99%ban agymosás, 99.99%ban káros.


Nem véleményt írtam. Erről nem lehet véleményt írni.., ezt vagy tudod vagy nem. Ez nem egy.., milyen a csoki kérdés, ahol mindenkinek más, hanem egy objektív létezés.

2019. máj. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!