Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A magukat "halottlátóknak",...

A magukat "halottlátóknak", "túlvilági kommunikátoroknak" nevező személyek, hogy trükköznek? Mik a módszereik?

Figyelt kérdés

Sokat gondolkodtam azon, hogy fel merjem-e tenni ezt a kérdést, de úgy döntöttem megpróbálom.


Szóval asztal táncoltatás, halottidézés, halott emberek látása, kommunikáció velük. Mind ismerjük a sztorit: elmész egy ilyen emberhez, ő garantálja neked azt, hogy ezer % bizonyosságot ad neked arról, hogy valóban az elhunyt családtagoddal fogsz beszélni. Ez természetesen lehetetlen, ha a tudományt vesszük alapul.


Egy közkedvelt rádióműsorban még is arról beszélnek fényes nappal, hogy ez akár lehetséges, és ez annyira, de annyira igaz, hogy ennek az embernek "semmit nem kell bizonygatnia" hiszen amit tesz az valós.


Eleve furcsa erről vitatkozni, hisz az már azt feltételezi, hogy elgondolkodunk a hitelességen. De még is feltenném a kérdést: hogy létezhet ez, hogy valaki ennyire "pofátlanul" bízik magában, és ennyire határozottan állítja azt, hogy HALOTT EMBEREKKEL képes beszélni?


Ha ez így van, akkor miért nem tanítják ezt egyetemeken, miért nincsenek róla több ezer oldalas kutatások, miért nincsenek hivatalosan elismert társaságok / céhek / csoportok / hivatalok akik ezzel foglalkoznak?


Olyan ez mint az ufó észlelés... vidéken, valahol, félrészegen valaki mindig lát valamit, amit egy krumpli telefonnal rögzít, amin semmi nem látszik, még sem jutunk tovább.


Mi a véleményetek?



#halott #médium #kókler #halottidézés #halottlátás #elhunyt kommunikáció
2021. jan. 29. 12:29
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
7-es akkor linkelhetnél egy nasa észlelést, szép képpel. Ja pont nem tudsz :)
2021. jan. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
79%
Nyugi kérdező, létezik hiteles tisztánlátó bármennyire fájdalmas ez neked. Egyet biztosan ismerek. Valóban sok a csaló, de vannak közöttük olyanok akik tényleg ott vannak a szeren. :-)
2021. jan. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
41%

Vannak olyanok igen!

De nem a new age bolondok akik hirdetik a sok faxsagot mindenkinek mindenhol!!!!!!!!

A new age ezo mostanában dől be a semmijével s marad a valódi Isten tisztelő nézet!

2021. jan. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
80%

Én is ismerek egy ilyen embert.

Nem pénzért csinálja, nem is fogad el semmit.

Van egy elég jól működő vállalkozása ebből él, ezt csak segítés miatt csinálja.

Éterenergiát használja azt mondta.

Már kiskorában is voltak médiumi képességei, majd kommunikáltak rajta keresztül sokszor szellemvilág tagjai, így tudta elmélyíteni a tudását.

Nem hírdeti magát, csak nehezen lehet eljutni hozzá.

Én is voltam nála.

Amit csinál, leírhatatlan.

Egy rituálé után megváltozott a szoba légköre.

Aztt láttam utána rajta hogy furábban kezdte a levegőt venni, majd mintha az arca kicsit torzulni kezdett volna.

Ez olyan volt hogy a szőr is felállt a karomon.

Mintha hasonlítani kezdett volna rokonomra az arca miközben torzult.

Utána jött az amire sok ember nincs felkészülve.

Megszólalt a hangján, elmondott rólam olyan dolgokat amiket csak én tudhattam kiskoromból pl.

Utána válaszolt pár kérdésemre.

Annyira ijedt voltam hogy félbeszakítottam az egészet, 15 20 perc volt az egész de a félelemtől leizzadtam.

Mikor a transzból magához tért az ismerősöm alig ismertem rá.Megivott két liter gyümölcslevelet, úgy nézett ki mintha minden energiáját kiszívta volna.

2021. jan. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
14%

És miért írsz minden mondatot?

Külön sorba?

2021. jan. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
72%

Maga az aki tapasztalja, annak is meglepő eleinte és miért kéne HIVATALOSAN ezt közzé tenni, ha az adott szeméy nem mondja el csak magában tartja. ...

nem kell mindent papírozni...Az élet az érzésekből tevődik össze..minek nyilvánosságra hozni bármit is. Amúgy van egy aki ismert itt Magyarországon, Kiss Kató. :D

2021. jan. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:

7-es akkor linkelhetnél egy nasa észlelést, szép képpel. Ja pont nem tudsz :)"



Ezer számra lehetne linkelni nézz utána ha érdekel.

2021. jan. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 A kérdező kommentje:

12


Én teljesen nyugodt vagyok. Ki az? Mennyibe kerül? Mik a referenciái? Van bizonyítéka is, vagy csak el kell menni? Nyitott vagyok mindenre.


14


Ezek pont azok a dolgok, hogy hiába írod le, ez nem bizonyíték. Ezt akár én is írhattam volna. Ki az? Elmegyek szívesen, mi a címe / neve? Írd le kérlek priviben. Nyitott vagyok mindenre mégegyszer elmondom. Ha mond egy olyan dolgot teljesen önmagától, amit csak egy elhunyt rokonom tudhat, akkor természetesen elhiszem. Addig semmit.


16


nem kell mindent papírozni, de ami LÉTEZIK, és amiről tudjuk, hogy VAN, az dokumentálva van. Mint ahogy a paprikás krumpli recepten keresztül a relativitáselméleten át a szamurájok története példának okáért. De ezek közül egyik dolog sem mondja ki, hogy a halál nem a legvégső pont. Ergo ezt kéne a leginkább bebizonyítani, még sem teszik ezt, mert itt is csak azt írjátok, hogy "nehéz hozzá eljutni" meg "nem kell mindent lepapírozni". Akkor mivel bizonyítod?

2021. jan. 29. 18:48
 19/44 anonim ***** válasza:
60%
miért kéne bizonyítani? Éljed az életedet, kövesd érzéseidet! küzd le az egódat és lásd meg a valódi énedet :D Ezt érezni lehet. Szellemek ugyanolyan energiák,mint mi csak ők másik dimenzióban léteznek és bizony a nagyon érzékeny emberek előbb utóbb feltudják venni velük a kapcsolatot és forditva is igaz. Ezt ha az egyén nem akarja megosztani, akkor nem lesz bizonyítva,de ha elmondja akkor meg csak hülyének nézik. Ebből kiindulva nincs nagy esély mostanság arra,hogy papírozva legyen. cikkek meg hírek eddig is voltak ezekről szintén ritkán.
2021. jan. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 A kérdező kommentje:

19


Mi az, hogy minek? Egyrészt mert másképp nem hiszem el, másképp ez egy jele annak, hogy ha nem is akarja bizonyítani, akkor elismeri, hogy nem is tudná / kókler :D


"Ezt ha az egyén nem akarja megosztani, akkor nem lesz bizonyítva,de ha elmondja akkor meg csak hülyének nézik."


Nem elmondani kell, hanem kamerák előtt, x ember előtt bizonyítani, dokumentálni hivatalosan. Onnantól nem lehet megcáfolni.


Kérlek ne beszélj nekem egorol meg szellemekről, ebbe így ne menjünk bele. Lássuk, tapasztaljuk, és ha ez megtörtént, akkor elhiszem :D

2021. jan. 29. 19:10
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!