Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A magukat "halottlátóknak",...

A magukat "halottlátóknak", "túlvilági kommunikátoroknak" nevező személyek, hogy trükköznek? Mik a módszereik?

Figyelt kérdés

Sokat gondolkodtam azon, hogy fel merjem-e tenni ezt a kérdést, de úgy döntöttem megpróbálom.


Szóval asztal táncoltatás, halottidézés, halott emberek látása, kommunikáció velük. Mind ismerjük a sztorit: elmész egy ilyen emberhez, ő garantálja neked azt, hogy ezer % bizonyosságot ad neked arról, hogy valóban az elhunyt családtagoddal fogsz beszélni. Ez természetesen lehetetlen, ha a tudományt vesszük alapul.


Egy közkedvelt rádióműsorban még is arról beszélnek fényes nappal, hogy ez akár lehetséges, és ez annyira, de annyira igaz, hogy ennek az embernek "semmit nem kell bizonygatnia" hiszen amit tesz az valós.


Eleve furcsa erről vitatkozni, hisz az már azt feltételezi, hogy elgondolkodunk a hitelességen. De még is feltenném a kérdést: hogy létezhet ez, hogy valaki ennyire "pofátlanul" bízik magában, és ennyire határozottan állítja azt, hogy HALOTT EMBEREKKEL képes beszélni?


Ha ez így van, akkor miért nem tanítják ezt egyetemeken, miért nincsenek róla több ezer oldalas kutatások, miért nincsenek hivatalosan elismert társaságok / céhek / csoportok / hivatalok akik ezzel foglalkoznak?


Olyan ez mint az ufó észlelés... vidéken, valahol, félrészegen valaki mindig lát valamit, amit egy krumpli telefonnal rögzít, amin semmi nem látszik, még sem jutunk tovább.


Mi a véleményetek?



#halott #médium #kókler #halottidézés #halottlátás #elhunyt kommunikáció
2021. jan. 29. 12:29
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
49%
Kérdező te egy kicsit képzavarban vagy. Itt senki nem akar téged meggyőzni. Meghagyjuk full a materialista nézeteidet, a világ csak anyag és semmi, nincs reinkarnáció és lélek. Maradj a kis gondolat dobozodba bezárva. Ha így jó neked, engem nem zavar :-) Ég veled xD
2021. jan. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
65%

VAN lélek, te is lélek vagy!!! Lélek mindenki és tested van! Egy energia vagy. Érzel, teremtesz.

Van reinkarnáció. Előző élet.

2021. jan. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
60%

Érezni lehet ezeket fogd fel :DD

Érdekes jelenségek vannak energia szinten. Pl.a villany lekapcsol egy pillanatra; ez utalhat arra hogy van körülötted szellem/természeti feletti energia.

ha nem vagy kiválasztott úgysem fogod megtapasztalni..kemény munka eljutni a másik dimenzióba ahol ott vannak a NEM LÁTHATÓ energiák. Mondjuk érdekesek azok a videók, amelyeken meg jelennek ezek a szellemek...

2021. jan. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 A kérdező kommentje:

"Érdekes jelenségek vannak energia szinten. Pl.a villany lekapcsol egy pillanatra; ez utalhat arra hogy van körülötted szellem/természeti feletti energia."


Azt hittem ez mostanában az európai 50hz-s hálózatingadozások miatt van.


21

"Kérdező te egy kicsit képzavarban vagy. Itt senki nem akar téged meggyőzni."


Nem kell meggyőzni, de akkor fogadd el, hogy bolondnak nézlek, mert azért nem bizonyítod be, mert nem is tudnád, helyette leírsz ilyen mondatokat, hogy "téged senki nem akar meggyőzni". Nem ismerős? "nekem semmit nem kell bizonyítanom". Mintha az is ezt mondta volna, aki halottlátónak mondja magát...


Mondom. Írjatok címet, elmegyek, és megtapasztalom. Állok elébe.

2021. jan. 29. 20:30
 25/44 anonim ***** válasza:
52%
Nem kell bizonyítani, mert elég ha ő tudja mi van még az életben ami természetfeletti :D Nem rágódunk azon,hogy valaki valamit nem hisz el.
2021. jan. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 A kérdező kommentje:

Magyarán elismered, hogy kitaláció az egész, és nem tudod bizonyítani :(


valahogy sejtettem, hogy ez lesz a vége, ezért nem is megnyitni ezt a kérdést. Bár itt valóban arra voltam inkább kíváncsi, hogy a nagyszájúak vajon tudnak-e bizonyítani valamit, mikor oda kerül a sor. Még mindig ott tartunk, hogy senki semmit nem tud bizonyítani, és azt hazudja, hogy nem akar (mert nem is tud :D )

2021. jan. 29. 20:40
 27/44 anonim ***** válasza:
Áldott békés életet neked :) remélem tapasztalni fogsz hasonló dolgokat és bizonyítva lesz :)
2021. jan. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 A kérdező kommentje:

Jós vagyok. Előre láttam, hogy ez a konklúzió fog születni D:


De új tapasztalattal is gazdagodtam: ez a "nem kell semmit bizonyítanom", dolog ez egyetemes azoknál, akik váltig állítják, hogy ezek valós dolgok. Bizonyítani, megmutatni nem tudják, ezért inkább ezt mondják, és sértődöttet játszanak. Csak ebbe mi a jó? Kinek éri ez meg? :D

2021. jan. 29. 20:48
 29/44 anonim ***** válasza:
7-es, tehát nem tudtál linkelni egyet sem. Mert nincs :)
2021. jan. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
71%

"Bolondnak nézlek, mert azért nem bizonyítod be, mert nem is tudnád"

Azért nem bizonyítom be mert nem feladatom meggyőzni egy materialistát hogy a világ sokkal komplexebb mint ő elképzeli.

Én meg egy öntelt, okoskodó korlátolt embernek nézlek.

2021. jan. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!