Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Démont hogy lehet eltávolítani...

Démont hogy lehet eltávolítani? Ha privátba valakinek leirom a tüneteket segítene?

Figyelt kérdés
Napok óta rosszul vagyok rettegek és nem érzem hogy önmagam lennék. A többit inkább privátba vagy máshol mondom el ( messengre/insta) Kérlek ne legyetek bunkók és segítsetek

2021. jan. 29. 21:50
1 2 3
 1/22 Hazerej_a_vihardémon ***** válasza:
27%
El ne mondjátok neki, vagy titteket is megszállak!
2021. jan. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Grimfox ***** válasza:
72%

Mosakodj meg tiszta, hideg vízzel tetőtől talpig. Utána próbálkozz orvosi zsálya, tömjén, vagy izsóp füstölésével, és tiszta hangú csengővel. Ezek magukban nem érnek semmit, csak akkor, ha azzal a határozott szándékkal teszed mindezt, hogy ha ártó szellem van a közeledben, azt eltávolítsd. Amíg leég a füstölő, addig ülj le, vagy feküdj a hátadra, és lazulj el teljesen testileg, és szellemileg is. Minden akaratodat arra az egy gondolatra összpontosítsd, hogy az ártó szellemnek nincs befolyása fölötted. Ezt jelentsd ki magadban. kb így" Semmilyen ártó szellemnek nincs hatása rám/nincs hatalma fölöttem". Ha van tiszta hangú csengőd, akkor a füstölés után nyisd ki az ablakot, és csengesd meg háromszor. Itt is arra a szándékra összpontosíts, hogy a csengő tiszta, éles hangja elűzze az ártó szellemeket.

Ha ezek után sem lesz változás, akkor nem az a gond, hogy egy démon megszállt, hanem valami más, amit elűző módszerekkel nem lehet megoldani.

2021. jan. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
76%
Közvetlenül Jézushoz imádkozz, kérd meg, hogy küldje vissza a pokolba.
2021. jan. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Nem birok imádkozni
2021. jan. 29. 22:31
 5/22 anonim ***** válasza:
53%
Miért nem bírsz imádkozni?
2021. jan. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
85%

Grimfox jól leírta.

Többféle védelmező vagy előző szertartás van, ennek alap kelléke a füstölő meg a csengő.

2021. jan. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
33%

dobj be egy snikerst.

szerintem ennyiből gyomorrontás, influenza szerű lehet. jó lenne ha szűkítenéd a rosszul létet.

Én nem szeretek mindenben démont keresni, főleg hogy nem ez a munkakörük. előbb kaptál mástól rontást mint hogy ők az élőkkel foglalkozzanak. de simán lehet enyhe mérgezés, vagy betegség. testi reakció.

én monjuk egy ízfokozóra vagyok 3 nap szenvedés és 1,5 hét agyalás (tesztelés) eredménye... meglett.


vagy csak ismerkedni akarsz.

2021. jan. 30. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
90%
Mégis, mit tettél, hogy meg kellett szálnia egy démonnak?
2021. jan. 30. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
79%

Ha egyedül nem tudsz imádkozni, akkor csak rövid, őszinte fohászokat mondogass.


Ha úgy is nehéz akkor menj templomba egy mise után és kérd meg a lapot imádkozzon érted. Az egész biztosan segítene.

Imával, Isten áldjon.

2021. jan. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

* elírtam nem "lapot"

* hanem..kérd meg a papot (csak a telefon rosszul javította az elírást..)

2021. jan. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!