Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Történt veletek is már hasonló?

Történt veletek is már hasonló?

Figyelt kérdés
Kutyám halála után fotóztam a házban csak úgy, és az egyik képen ott volt. Akkor apósom is mögöttem állt, el kellett küldenem őket és tényleg hatott, míg tartott a szeánsz fehér foltokat láttam cikázni angyalok lehettek. Mindenki azt mondta hogy megbolondultam, de ha egyszer ott voltak a képen feketén fehéren??
máj. 11. 12:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Nemértem, zavaros a kérdéshez fűzött leírásod. Az első mondat értelmes de tovább egy nagy zagyvaság. Szeánszot tartottál? Kiket kellett elküldeni? Mi köze ehhez apósodnak? És mi hatott? A képen fehér foltok "cikáztak"? Pppffuuu de értelmetlen itt minden...
máj. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én meg Kifizettem a számlát, többet adtam, mint ami jár

mert felhívni Téged nem volt időm, csak üzenetet hagyni mááááár!

máj. 17. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!