Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Miért csak a "lecsúszott"...

Miért csak a "lecsúszott" vagy tanulatlan, illetve szellemi teljesítőképességük hanyatlását élők hisznek a csodákban?

Figyelt kérdés
Csoda alatt a jóslást,szellemeket,természetfeletti lényeket,démonokat értsd.
2010. aug. 16. 17:32
1 2
 1/13 anonim válasza:
86%
Hm.Te aztán nem sok ilyen érdeklődésű embert ismerhetsz:)
2010. aug. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%

Nem értelek...

Miből gondolod,hogy "csak a "lecsúszott" vagy tanulatlan, illetve szellemi teljesítőképességük hanyatlását élők hisznek a csodákban" ?

Vegyük példának ÁKOS-t....ő spirituális ember,mégsem egy buta lecsúszott alak.

Van egy albuma,a Jóslat,de ezalatt nem az utcán álló cigány jósasszonyokra gondolt :D hanem a Bibliára.

2010. aug. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Mit értesz az alatt,hogy spirituális ember?
2010. aug. 16. 18:10
 4/13 anonim ***** válasza:
86%

Miért csak a "lecsúszott" vagy tanulatlan, illetve szellemi teljesítőképességük hanyatlását élők ilyen szűklátókörűek?

Mármint a démonokban és a jóslásban én sem hiszek, de szerintem a telekinézis igenis valós. És képzeld tudományos magyarázatok is vannak rá.

+ Én nem tartom magam lecsúszott vagy tanulatlan embernek.

én mindig is a legjobb tanulók közé tartoztam, a társadalmi életem is csodás, teljesen egészséges vagyok, (mentálisan is)

Szóval kérlek csak azért, mert ilyen sok a szabadidőd, ne sértegess másokat.

2010. aug. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

"Mármint a démonokban és a jóslásban én sem hiszek, de szerintem a telekinézis igenis valós."


Akkor meg mi a bajod?Nem írtam a telekinézist.És ahogy te is írod valós,tehát valami mozgatja a tárgyakat.

2010. aug. 16. 18:32
 6/13 anonim ***** válasza:
13%
Azért mert hülyék...leírtad te is.
2010. aug. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
mert vannak, akik úgy élik az életüket, hogy számukra minden csoda természetes, a hanyatlók pedig képtelenek erre.
2010. aug. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mert csak velünk tanulatlan, lecsúszott, hanyatló szellemiséggel rendelkezőkkel történnek csodák. Veled sosem fognak bármily okos, művelt, emelkedett státuszú is vagy. Szegénykém, de azért biztos úgy is érdemes élni ahogy te, csak kevésbé izgalmas.
2010. aug. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Mert a tudomány mindent megmagyaráz. Aki tanult, egyre szkeptikusabb, egyre kevesebb mindenben hisz. Szerintem.

Én pl egyetemista vagyok, és belém van nevelve, hogy csak abban higgyek, amire van bizonyíték. Ezért nem tudok mit kezdeni a vallással pl. Mert ott azt se mondhatom, hogy van Isten, meg azt se, hogy nincs, mert egyik se bizonyított. :S

2010. aug. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
88%

nekem épp kitágította az egyetem a látásmódomat, és nagyon illett az alapvető szkeptikus hozzáállásomhoz ez a nagyobb látókör. aki azt mondja hogy a tudomány mindent megmagyaráz, téved, hiszen a legelemibb dolgokra sincs magyarázatunk: pl miért van élet?

Épp ezért én hiszek olyan dolgokban, amikről úgy látom, hogy előbb-utóbb meglesz a tudományos magyarázat is.

2010. aug. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!