Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Előfordulhat, hgoy a légtisztí...

Előfordulhat, hgoy a légtisztító reagál a szellemekre?

Figyelt kérdés

Nemrég vettünk egy légtisztító-párásító masinát ami kijelzi a szállópor koncentrációt és annak függvényében dolgozik. Tehát ha sok a por, felpörög.


Ha kinyitjuk az ablakot vagy porszívózunk vagy kirázunk egy pokrócot/szőnyeget, mindig jelez, hogy megnőtt a szállópor és felpörög.


Viszont előfordul, hogy ülök egyedül itthon, dolgozgatok, a gép csendesen duruzsol a sarokban, és egyszercsak egyik pillanatról a másikra felpörög és elég magas értékeket mutat, pedig semmi nem mozdult a lakásban, nem volt semmiféle légmozgás.

Lehet, hgoy valami olyasmi mozgott el az érzékelők előtt, amit én nem érzékelhetek?


Illetve ha én sétálok el az érzékelő előtt, nem történik semmi, de ha a párom megy el mellette, rendre felpörög. Nem, nem hord koszosabb ruhákat mint én:D


Szóval mitől lehetnek ezek a jelenségek? Azt tudjuk, hogy a gépek néha érzékelnek olyan lényeket, amiket az emberek nem, vagy csak a kisgyerekek..



2021. febr. 18. 17:59
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Néha amikor szellentek kiakad rajta a jelző, szóval szerintem igen.
2021. febr. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
Túl sok itt a szellem...
2021. febr. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted mi a valószínűbb:


1. Itt rohangálnak körülöttünk a szellemek, kísértetek, mumusok, jól láthatóan kapcsolgatják az elektronikai eszközöket, de ennek ellenére soha senki nem írta le vagy kutatta ezt a jelenséget, a tudósok dafke nem vesznek róla tudomást és kész.


2. Az eszközöd szarul van bekalibrálva, és magától bekapcsolgat.


Hmm, vajon melyik lehet? Hű, de nehéz kérdés...

2021. febr. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

3as, valamit félreolvashattál..


Nem bekapcsol magától. Alapjáraton is ment, csak mivel alacsony a szállópor (mondjuk 8-10), ezért csak minimálon duruzsol. Aztán egyszercsak felkapcsol magasabb fokozatba, mert azt állítja, hogy nagyon megnőtt a szállópor, pedig a legnagyobb mozgás a szobában az volt, hogy a géptől 3-4 méterre kattintottam egyet.


Azt, hogy rosszul lenne bekalibrálva, azt kétlem, elég pöpec kis gép.

2021. febr. 18. 21:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy rezgésekre is érzékeny, ha a férjed nagyobb súllyal elhalad mellette, ha meglököd gépezés közben az asztalt, ahogy rázod a nehéz plédet, berezeghet a párásitód alatt, amit te észresem veszel, de a készüléket bezavarhatja. Et lehet éjjel is,ha pl nagy jármű halad el a közelben és beremeg az épület.
2021. febr. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!