Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mesélnétek paranormális...

Mesélnétek paranormális sztorikat?

Figyelt kérdés
Ami vagy veled vagy ismerosoddel tortent?

2021. ápr. 12. 17:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
59%
Kinyitottam egy fagyisdobozt a fagyasztóból, és fagyi volt benne, nem pörkölt. Megijedtem...
2021. ápr. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
67%

Háát. Egy barátom a tesójával ugyan arról a beszélő kígyóról álmodott és ugyan akkor keltek fel.



Nekem meg csak annyi hogy arra gondoltam hogyha léteznek más dimenziók akkor jelenjen meg valami fura.

A szemem sarkából egy fekete hollót láttam repülni ami füstöt húzott maga után de amikor oda néztem eltűnt..


Amúgy szerintem az ilyen dolgok nagy részére van logikus magyarázat

2021. ápr. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudom mennyire paranormális, de néha érezni szoktam halott ismerőseim parfümének illatát.
2021. ápr. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
85%
Egyszer lefeküdtem aludni és hajnalban a WC és a fürdőkád közé becsúszva keltem fel, a szemem alatt pedig egy hatalmas kék monokli volt. Máig nem tudom, hogy kerülhettem oda. Az esti lefekvésen kívül másra nem emlékeztem.
2021. ápr. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
92%

Nálunk mamám halála után egyszer úgy leesett a kép a falról fejjel lefelé, hogy nem tört össze.


Az is mamám halála után volt, hogy ott voltunk a házánál a kertben és csöngettek, de nem volt ott senki.

2021. ápr. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
92%
Kimentünk a temetőbe az unokaöcsém sírjához.Tesóm kislánya odafutott az unokaöcsém sírjához és ráhasalt/simogatta.Előtte nem volt kint...
2021. ápr. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
18%
#6 hát ez annyira nem para
2021. ápr. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
23%
Lehet hogy tudta a nevét és felismerte vagy csak véletlen
2021. ápr. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
70%

7!

Nem para, hogy egy gyerek a semmiből tudta hol van eltemetve az unokaöccs? Én azért rendesen beparáznék, gondolom nem tudott olvasni a kislány.

2021. ápr. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
40%
Hát nem tudom
2021. ápr. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!