Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mesélnétek paranormális...

Mesélnétek paranormális sztorikat?

Figyelt kérdés
Ami vagy veled vagy ismerosoddel tortent?

2021. ápr. 12. 17:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
68%
De biztos hogy nem mutatta neki?
2021. ápr. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
84%
3 éves volt.Nem volt előtte soha temetőben és olvasni akkor végképp nem tudott...és olyat sem láthatott tőlünk ,hogy ráfekszünk egy sírra és simogatjuk.
2021. ápr. 13. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

#12


Temetésen nem volt ott?


Amúgy meg gondolom csak nem tudta hogy mi a szokás.

2021. ápr. 13. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
91%

Lehetett egy olyan 3-4 éve... Nem tudtam aludni, csak forgolódtam az ágyamban. Hallottam, amint valaki (valami) a nevemet súgja a fülembe, olyan rekedt, morgó démoni hangon. Nem aludtam, az bíztos! Még ugy reflexből rá kérdeztem, hogy ki az, erre anyum a másik szobából, hogy kihez beszélek. Hallottam, a hang forrását, hogy nem a szobám egy másik távolabbi pontjáról jött, hanem a fülembe súgta a nevemet. A becenevemet. Tisztán és érthetően hallottam. Még mások is számoltak be ilyenről, hogy hallották, amint a nevüket mondja, szólítja egy ilyen morgó hang.



Egyszer éjjel felébredtem, csak egy alakot láttam átsuhanni a szobán. Nem az a tipikus filmes átlátszó fehér szellem volt. Ugyancsak átlátszó, de inkább rendes, normális színekbe, mintha egy átlátszó ember lenne (vagy hogyismondjam). Nem nézett rám csak úgy "céltalanúl" suhant át, mintha nem is érzékelt, volna engem. Láttam az arcát, a körvonalait, fel is lehetett ismerni, hasonlítottam is valakihez, aki meghalt.



Ez lehetett olyan 15 éve... Reggal a tesóm költött, hogy hamar jöjjek, akar valami érdekeset mutatni. A szüleim is nézték, amint az ajtó ki-be csapódik. Nem erőteljesen, csak úgy normálisan. Húzat nem volt, direkt leellenőriztük. Más ajtó, ablak nem volt nyitva. Ja, és ha olyan huzat lett volna, hogy az ajtót mozgassa, azt mi is éreztük volna

2021. ápr. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
54%
Azta 😱
2021. ápr. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 kretens ***** válasza:
78%
Érdekes hogy például miért nem próbálnak ezek a nem e világi entitások például a Cern-ben ijesztegetni valakit (Cern-részecskegyorsitó) vagy befolyásolni a mesterséges inteligenciát ami egy önfejlesztő logaritmus.Bár a mesterséges inteligencia nem élőlény igy nincs befolyása felette viszont lehet hogy pont ezért ez az önfejlesztő program veszélyes rájuk nézve.A lényeg az hogy az emberi tudomány fejlődése hamarosan örökre eltakaritja a mi valóságunkból ezeket a hasztalan gonosz semmire se való entitásokat.Alábecsülték az embert azt hitték hogy felette állnak de a fagyi hamarosan visszanyal.
2021. ápr. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!