Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hisztek abban, hogy léteznek...

Hisztek abban, hogy léteznek szellemek? Ha van ezzel kapcsolatos tapasztalatotok, sztoritok leírnátok nekem?

Figyelt kérdés
Igazából csak nagyon érdekel ez a téma, tapasztalatom még nem nagyon volt, de nagyon tudni szeretném, hogy léteznek-e.

2021. ápr. 21. 18:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
21%
nem
2021. ápr. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
61%
Léteznek. A jelenlétében hidegebb lesz a helyiség, érzed hogy figyel valaki, más esetbe van hogy árnékok jelennek meg. Ritkább helyzetben valaki még érzi is hogy megfogja a szellem.
2021. ápr. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Neked volt is ilyen tapasztalatod? Leírnád részletesebben?
2021. ápr. 21. 18:50
 4/19 anonim ***** válasza:
79%

Kettes vagyok

Volt, rengetegszer. Egyet elmesélek. Egy évvel ezelőtt nyáron egyik este pont olvasgattam a démonokról meg ilyesmikről mert engem is nagyon érdekelt ez a téma. Egyszer csak elkezdtem fázni a szobában, pesig nagyon meleg volt. Nem értettem mi volt, elkapott a hányinger és a rossz kedv, egyszerűen éreztem hogy valami közeledik felém. Magamhoz vettem a rózsafüzért, kicsit jobb lett a helyzet, utána elaludtam. Másnap meg már nem is éreztem azt mint aznap este.

2021. ápr. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
30%
Pedig* elnézést.
2021. ápr. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod.
2021. ápr. 21. 19:11
 7/19 anonim ***** válasza:
11%
Elmebetegeknek a tárháza ez az oldal...
2021. ápr. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Azért, mert feltettem egy kérdést? Leírtam, hogy szimplán csak érdekel a téma. Nem állítottam semmit, ami arra utal, hogy márpedig vannak szellemek.
2021. ápr. 21. 19:20
 9/19 anonim ***** válasza:
8%
Konkrétan a #4-es válaszolóra értettem, de most hogy mondod te is érintett vagy, mivel nyilván csak az ilyen agybeteg történetek érdekelnek.
2021. ápr. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nem csak ez a téma érdekel, nagy tévedésben vagy. Én tényleg csak azért tettem fel a kérdést, mert ez is nagyon érdekel és még nincs róla tudományos állítás. Sajnállak, hogy ilyen rosszindulattal kell együtt élned. :)
2021. ápr. 21. 19:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!