Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mitől olyan para dolog a...

Mitől olyan para dolog a Slender Man jelenség?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 29. 23:04
 1/7 anonim válasza:
91%
Mert titokzatos, és "neutrális". Az agyad sokkal jobban fél az ismeretlentől, mint bármi mástól. A horrorokban nem csak a lusta forgatókönyvírók miatt nem kapunk sokszor magyarázatot egy-egy lényre, hanem, mert igyekeznek minél többet a képzeletedre bízni. Slenderman arcnélkülisége, mozdulatlansága, teleportációja, és az, hogy viszonylag kulturáltan néz ki (nincsenek kilógó belek, rothadó hús, stb.) mind ezt a hatást fokozza.
2021. ápr. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Én pár héttel ezelőtt láttam egy hasonló jelenséget. Egy erdő mellett van a nyaralónk és egyik este elektromos gitárhangokat hallottunk az erdőből. Zseblámpával kimentünk és fotóztunk is párat vakuval. Csak utólag vettük észre, hogy mennyire para képeket lőttünk. Ott állt valaki az erdőben egy gitárral a nyakában. Másnap visszamentünk és fura graffitiket találtunk a fákon. Azóta kicsit félek arra menni.
2021. ápr. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Utolsó: az utca szemközti oldalán lévő házak mellett kezdődik egy erdő. Épp most akarnék aludni menni. :D Szóval érted... :DDDDDD
2021. ápr. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

HUh ez elég para szitu lehetett :O Jó lenne ha megtudnád valahol osztani.


Amúgy sok öngyilkossági eset is kötnek hozzá, de még is hogy és miért veszi rá a gyerekeket, bíznak benne vagy nem? MI a célja? stb. (még ha nem si létezik, akkor is ezek az önygilkossági esetekben valamilyen összefüggést mégis is kitudtak mutatni)

2021. ápr. 29. 23:49
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát mert colos és pofátlan alak makulátlan öltönyben az erdő mélyén! S nem hiszem hogy életbiztosítást akár rám sózni. Vagy odajön az azt mondja "Hé, tesó van tűzed? Busz jegyre kell!" Az is pofátlan dolog főleg a rengetegben. De azzal a külsűvel kétlem hogy emiatt közeledne.
2021. ápr. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
15%
Én egyszer megidéztem egy Selenderman szerű entitást. Elég durva volt.
2021. máj. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Meg lehet közelíteni szánkóval? csak mert eléggé világítana nyakig a hóban.
2021. máj. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!