Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ha valakik valamitől pl....

Handsomeboy kérdése:

Ha valakik valamitől pl. Freddy vagy Slenderman vagy a Figyelő retteg és ez sokakban megrögzül akkor valakik akaratlanul is áthozhatják a fizikai világba? Vagyis a félelem testet ölt ha elég sokan rettegnek tőlle?

Figyelt kérdés
Slenderman,Freddy,Figyelő

2016. nov. 21. 20:58
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
ki az a Figyelő? a másik kettőt tudom
2016. nov. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
A Figyelő egy olyan lény ami eggyesek szerint minden évszázadban megjelenik és az embereket figyeli mikor ők alszanak. állítólag látni vélték new yorkban is. angolul the rake ha így már ismerősebb. létezése vitatott mint Slendermané
2016. nov. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Nem hinném, hiszen csak a fejedben létezik. Azt viszont el tudom képzelni, hogy -aki egyébként is hajlamos az ilyesmire- valaki pl. Freddynek öltözve gyilkol. Viszont nem lenne nagyon sokáig szabadon, általában pár nap alatt, vagy legrosszabb esetben is 2-3 év múlva elkapjàk. Általában...
2016. nov. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%
Ugyanúgy lehetséges, mint az, ha valaki fülig szerelmes lesz Hófehérkébe, áthozza a fizikai világba.
2016. nov. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%

Támadt egy ötletem, elkezdek rettentően félni attól, hogy gazdag leszek.

Hátha egyszer csak megjelenik a szobában egy táska húszezres.

2016. nov. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
11%

Slenderman létezik...

Régóta rágódtam Ezen. És ma... Ma kellett megtudnom. Érzékelnem... Hogy. Hogy ő tényleg létezik... A mai napig kételkedtem és nevettem az egészen... De ma. Egy rohadt nagy őrültséget tettem. Csak egy egyszerű viccnek szántam. Nem akartam ezt komolyan. De ma valamit elindítottam.

Gondoltam ma itthon unaloműzésképp megrajzolom a nyolc papírt... ( HA ÍRDZ PRIVIT MEGMUTATOM ) Miután ezzel végeztem, én és őcsém elindultunk a nagy erdőbe. Tudni kell azt, hogy ott van egy különlegesebb tisztás. Egy ilyen nagy beton placcal, meg pár oszloppal. Megálltunk. Ocsém végig kamerázta a műveletet (csalizást). Felrajzoltam egy régi széndarabbal amit ott a helyszinen tanáltunk. Az operator jelet. Azaz slenderman jelét. ( egy kör s abban egy Xel átfedve) középre tettem az első papírt ( megj. Ezek a papírok mást ábrázolnak, konkrétabb jeleket ) azt egy kődarabbal rögzitettem. Szépen lassan, mind a 8 papír helyét lelte. Öcsémmel elidőztünk ott várva h történik-e valami. Azon kívűl hogy kezdett rajtam kimutatódni a paranoia nem volt más... (Video felvetelek) Végül eldöntottuk h haza indulunk. Az erdo szelen jartunk (,már bevolt sotetedve) erre tesom elkezd panaszkodni h rosszul érzi magát. Olyan tüneteket produkált mint én anno... Megijedtem. Fájt a feje, szédült, légszomja volt, amolyan pánikroham... Gyorsan haza siettünk.

Pár oramulva feltoltottem sikerrel a fényképeket s a videot is.

Nos. Gondoltam akkor megnézem....

A videot mikor megnéztem, annyira megréműltem, hogy még mst is pánikrohamom van... A videon szokasosan lattam es hallottam azt a statikus zorejt es babraciot ami jellemző arra h mikor a videot mi csinaltuk vegig jelen volt slender... Csak mi nem lattuk ot. Viszont ő nagyon is látott minket. Most félek. Mert baromi nagy baromságot kovettem el ezzel a manoverrel. Es hogy viccet akartam csinalni Slendermanbol...

(megj. Ezekutan az elektronikai eszkozeim is teljesen megbolondultak. Telefonom, laptopon, villany... Valamint a kutyam is furcsan viselkedik a kozelenben.)

Hülye voltam... Egy idiota hogy szorakoztam vele.. Most pedig bajt hozok... :(

18/l ( ez mainap tortent)

2016. nov. 24. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
67%
B'sszátok meg ezt a figyelőt, napok óta nem merek aludni miatta :D
2016. nov. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem mersz aludni miatta?:DDD amúgy szerinted létezik a dög?
2016. nov. 24. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!