Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Lehet alkalmazni esetleg védő...

Lehet alkalmazni esetleg védő varázslatot ouija tábla használat közben?

Figyelt kérdés

Itthon készítettem egy ouija táblát. Mindent pontosan úgy csináltam ahogy kell.


Az lenne a kérdésem, hogy használhatok e védő varázslatot ami a szükség esetén megvédene?


Esetleg a táblára vagy máshova fel rajzolhatnék egy szimbólumot?


Ebben nem igazán van tapasztalatom, viszont nem vagyok teljesen kezdő a témában.

Nagyjából 1 éve kezdtem el kutatni a témában.


Kérem, hogy a szkeptikusok kíméljenek.


És tisztában vagyok milyen veszélyeket hordoz, de mindent ahogy ezt is okkal teszem.



2021. máj. 22. 15:33
 1/8 A kérdező kommentje:
A normális válaszokat előre is köszönöm!
2021. máj. 22. 15:33
 2/8 A kérdező kommentje:

Mellékesen 17 éves vagyok.

Leírom, hogy megelőzzem az olyan kommenteket, hogy kisgyerek vagyok és csak szórakozok.


Nagyon komolyan veszem ezt, és nem szeretném rosszul csinálni.

2021. máj. 22. 15:35
 3/8 Grimfox ***** válasza:
100%
A védelem jó dolog, de ha te magad használod az ouija táblát, akkor az nagyjából annyi, mintha az előre elkészített védelmen nyitnál egy ajtót. Vagy véded magad, hogy ne kerüljön közel hozzád semmi káros, de akkor nem is tudsz kapcsolatba kerülni azzal, ami a védelmen kívül van, vagy utat engedsz a védelmen keresztül, és kapcsolatot teremtesz, de akkor a védelem felesleges. Biztos, hogy vannak kompromisszumos, szelektív megoldások is, de azok jóval több tudást, és gyakorlati tapasztalatot igényelnek. Egy év alatt sokat össze lehet szedni, de nem eleget. Az ouija, és hasonló módszerek hibája, hogy nem nagyon tudsz szelektálni, hogy mi kerüljön közel, és mi ne. A hívás után bármi, ami "hallotta" a hívást, és felkeltetted az érdeklődését, oda tud menni. Olyan módszereket érdemes ehelyett keresni, ahol te magad keresed meg, és ismered fel azt, amivel beszélni akarsz. Másképp eléggé zsákbamacska.
2021. máj. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, mostmár egy kicsit tisztábban látok.


Ezek szerint egyedül veszélyes ezt csinálni?


És akkor mindenféle védő meg egyéb varázslat nélkül biztonságosabb a használata?

2021. máj. 22. 15:51
 5/8 A kérdező kommentje:

Neked már van ebben tapasztalatod?

Vagyis már használtad az ouija táblát?

2021. máj. 22. 15:52
 6/8 Grimfox ***** válasza:
100%

Mindegy, hogy egyedül, vagy többen használjátok. Ha többen vagytok, többen vagytok veszélynek kitéve.

Nem biztonságosabb védő varázslat nélkül sem a használata. Egyszerűen csak fölösleges védő technikákat alkalmazni, ha úgy is te magad engeded át rajta azt, ami ellen védekezel. Ugyanolyan veszélyes így is, úgy is.

Konkrétan ouija táblát nem használtam, csak funkciójában azonos eszközt. És nem halottak szellemeit idéztem vele, vagy démonokat. (Nem ilyen céllal használtam, hogy mi jelent meg, az már más kérdés. Szerencsére az igazán rossz dolgokat elkerültem)

2021. máj. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm a választ ismét!


Egyébként én sem démont vagy hasonló entitást szeretnék megidézni.


Csak arról van szó, hogy szeretnék több dolgot megtanulni ezzel kapcsolatban, mert érdekel.

2021. máj. 22. 16:26
 8/8 anonim válasza:
Szia. Mi is ideztunk anno 4-5en tablaval, jo ha van keznel levendula, elvileg eluzi a rossz energiakat
2021. jún. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!