Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ouija tabla hasznalat?

Ouija tabla hasznalat?

Figyelt kérdés

Tegnap este kiprobaltuk a tablat en poenra vettem nemgondoltam h lesz valami de elkezdett par kerdesre valaszolt debvolt milor ertelmetlen betuk es szamok jittek ki.erdemes folytatni?hogy megtudjuk ki az es mit szeretne?

Kicsit meg most is parazok nelegyen belolle baj mitcsinaljunk?

Olyanok valaszoljanak akikkel volt mar hasonlo


2016. jan. 25. 17:00
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesirasi hibak miatt
2016. jan. 25. 17:04
 2/8 Legoman ***** válasza:

Az ouija tábla kommunikációs eszköz.

Annyit kérdezz meg, hogy ki ő, és mit akar. Utána tedd el a táblát, és gondolkozz el a szándékain.

2016. jan. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Azt te kell tudd, hogy akarod-e folytatni. De ha tényleg sikerült, és nem csak a haverok szorakoztak, akkor küldjétek vissza minden áron, mert zavarni fog. Én igy jártam. (Nem irom le mert hosszu lenne). A lényeg az, hogy nem válaszolt a tábla betűivel, hanem egy más jelet adott. Mi ugy fogtuk fel, hogy ez nem az ő jele, és hogy nincs is jelen, és nem küldtük vissza, mert ugyebár ha nincs is itt, nem is küldhetjük vissza. Azóta zavar.

De irtad:ki az és mit szeretne. Lehet, hogy semmit, csak ti léptetek kapcsolatba vele, nem ő jelentkezett először (ugyhogy ti akartok valamit tőle, és nem fordítva).

Lehet, hogy gonosz entitás, és mikor el akarjátok küldeni együtt működik, és azt hiszitek, hogy elment, pedig, csak elhiteti veletek, hogy sikerült az elküldés...

Meg hazudhat is a válaszokkal, vagy nagyon ilyesztő válaszokat fog adni...

Vagy ha nem gonosz entitás, az is lehet dühös mert zavarjátok, vagy nem olyan kérdést tesztek fel, vagy akaratotok ellenére sértegetitek.


A kérdés magyarázatában azt írtad, hogy ki az és mit akar.

Te sem tudod, hogy mivel sikerült kapcsolatba lépnetek! BRAVO! Megint egy hozzá nem értő "okkultista". Ha szerencsétek lesz, sikerül elküldeni, de ha nem, akkor kiváncsi lennék az álmaidra az elkövetkező napokban (hetekben...), vagy egyeltalán el tudsz-e aludni... Egy idő után el tudsz majd aludni, de olyan többször felébredek-visszaalszok éjszakáid lesznek.

2016. jan. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat teny hogy nem ertek hozza de megis sikerult kapcsolatba lepnunk valakivel es az ejjeli kopogasok miatt gondoltuk hogy a tabla segitsegevel megtudjuk mit akar mert kopogtat minden ejjel ma megint meg probaljuk amint elkezdodik a kopogtatas
2016. jan. 25. 22:26
 5/8 anonim ***** válasza:

21:53-as vagyok.

Ti tudjátok, én nem akarlak irányitani, én csak leirtam, hogy, mire számithattok. Amugy nem félsz/féltek?

2016. jan. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jatszottunk rengeteg igen,nem valaszvolt es egy szuletesi evszam es elmondta h ferfi meg rament az ouija feliratra nemtudod mit jelent?a vegen felment a bal felso szelre akkor elkoszontunk tolle
2016. jan. 26. 02:19
 7/8 anonim ***** válasza:
Amint irtam, nekünk nem ment sehová a pohár, és nem tudom mit jelent, ha az ouijára megy. Szerintem egy dilis szellem :)))))) Jajj ne sértegessem mert eljön hozzám és akkor ÁÁÁÁÁáááÁÁ! lesz nekem :))))))
2016. jan. 26. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Neki altak 2en jatszani baratom es a tesoja ugyan az volt aki az elott az evszam miatt meg kerdeztek h nonemu e vagy ferfi mind a 2nel a nem volt a valasz majd 2sarkara rament
2016. jan. 26. 02:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!