Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Igaz, hogy az UFÓknak nincs...

Igaz, hogy az UFÓknak nincs nemük, hanem szín szerint csoportosulnak, és osztódással szaporodnak?

Figyelt kérdés
Egyszer ezt mondta nekem valaki, egy nagyon tapasztalt sámán, de nem hittem neki. A jósnőm viszont beszélt hasonlókat, és a boltos nő is, bennük azért megbízok. Ti mit gondoltok erről?

2021. máj. 23. 10:08
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
89%

Ami osztodással szaporodik majd sejti szintű lehet.

Ami ufo az max olyan repülő tárgy lehet amiről nem tudod hogy micsoda.

2021. máj. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
91%
Majd=max*
2021. máj. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
A földönkívüli UFOkról van szó, az űrlényekről, a Marsról. Azokról a csápos lényekről, akik a szomszéd szántásban is mindig ott garázdálkodnak. Nem mindegy hogy hívom őket?!
2021. máj. 23. 10:15
 4/27 anonim ***** válasza:
77%
Csápos lények a szántásban? Elég sokat vagyok a kertben ,de én még nem láttam csápos lényeket.
2021. máj. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
93%
3as melyik hentai világba kerültél.
2021. máj. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Mi sem láttuk őket, így csak feltételezzük, hogy csáposak. Néha jeleznek és oda is kakilnak.
2021. máj. 23. 10:20
 7/27 anonim ***** válasza:
94%
Igen,én is így lettem volna...a sámánnak én se hittem volna.A jósnőben is kételkednék.Na de a boltos néni...ő aztán valóban nagyon sok minden láthat és tapasztalhat nap mint nap.Neki hitelesek az információi.Úgyhogy ha ő azt mondta,akkor az biztos úgy is van!
2021. máj. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
92%
7. Miért ne lehetne úgy? K ügynök is postás volt a Men in Black 2-ben.
2021. máj. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Mivel egy üzletben nagyon sokan megfordulnak, tapasztalt emberek is, akikkel hosszan elcseverészik, mert jó kedélyű asszony, így igen, neki lehetnek biztosabb infói bárkinél.
2021. máj. 23. 10:31
 10/27 anonim ***** válasza:
94%
És mivan hogyha a boltos asszony egy beépített ember?És direkt tévútra akar vinni az információkkal.Nehogy leleplezd a nagy igazságot,nehogy ellopja az emberiség a trükköt,vagy rájöjjön arra hogy mire készülnek a csápos izék...vagy hogy világuralomra készülnek törni!
2021. máj. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!