Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ha megjelennek a démonok,...

Ha megjelennek a démonok, akkor miért színes a szemük (fekete, piros, sárga, fehér. ) és miért nem emberi?

Figyelt kérdés

2014. febr. 15. 21:28
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
48%
Mert akkor nem lennének olyan ijesztőek, mint például izzó vörös szemmel. A Démonokat direkt ijesztőnek találták ki.
2014. febr. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
77%
Hollywood.... itt a válasz, nem mellesleg valahogy jelezni kell, hogy nem emberek, ha külsőleg amúgy nem térnek el...
2014. febr. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
5%
Kifelejtetted a püspöklilát!!!!
2014. febr. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 Laylah ***** válasza:
56%
Sok filmet nézel (amiknek meg semmi alapjuk nincsen). Ha megjelenne neked egy démon, nem a szeme színe lenne a legijesztőbb. Minél jobban félsz tőle, annál ijesztőbb alakot ölt. Sok ember még egy ártatlan szellemtől is bokán fossa magát.
2014. febr. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Laylah:

Emberi alakot öltenek valóban, de ha érted mire írom.... nálam a piros szemű démonok vannak előnyben! Mindig piros szemmel jelennek meg. Nem tudom minek...

2014. febr. 16. 20:35
 6/25 anonim ***** válasza:
83%

A szem a lélek tükre. Minden színnek van jelentése, és érzelmeket váltanak ki az emberekből.


Javaslom, nézz utána, hogy általában a színeknek milyen jelentése van, és milyen érzelmeket váltanak ki általában. Persze ez akár relatív is lehet.


A démonhoz nem tudok mit hozzá fűzni...

2014. febr. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 Laylah ***** válasza:
56%
Nem feltétlen emberi alakban jönnek.
2014. febr. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Indra: Köszönöm.

Laylah: Akkor én szerencsés vagyok, hogy emberi alakban jött?! Milyen alakban tud még?

2014. febr. 17. 17:19
 9/25 Laylah ***** válasza:
56%
Bármilyen alakot fel tud venni, akármilyen szörnyét, fantázialényét. A cél az, hogy minél jobban félj tőle, és minél jobban félsz tőle, annál ijesztőbbé válik.
2014. febr. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Laylah:

Értem. Köszönöm.

2014. febr. 17. 18:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!