Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan adhatnám el a testem...

Hogyan adhatnám el a testem egy démonnak?

Figyelt kérdés
Szeretnék megidézni egy nagy erejű démont, hogy birtokba vegye a testem. Milyen módszer van erre? Kell valamilyen felajánlást tennem a testemen kívül? Mennyi időre szól egy ilyen alku, ha már nem tartok rá igényt akkor hogyan vegyem rá a távozásra? Csak olyan írjon aki ért hozzá, sürgős lenne.

2021. jún. 22. 11:56
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
50%
Az nem úgy megy, hogy megcsinálsz egy szertartást azt csakúgy odaadod a lelked. Ezt a sátánnak is meg kell pecsételnie, mert nem biztos hog yigényt tart rád. Meg kell idézni. Olyan emberek lelkét akarja a sátán, akik előtte jó keresztények voltak és lelkük az uré volt, hogy legyen értéke. Szóval először 7 évig jó lelkületű, emberszerető kerezsténynek kell lenned, önzetlen felebarátaidhoz, hogy érjen a lelked az ördögnek valamit
2021. jún. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 A kérdező kommentje:
Nem a lelkem akarom odaadni hanem a testem. Azt meg nem tudod, hogy milyen ember vagyok. Attól mert valaki melldöngető keresztény és vasárnaponként a templomban ájtatoskodik még nem biztos hogy jó ember. Sok képmutató keresztényt ismerek...
2021. jún. 22. 12:08
 3/50 anonim ***** válasza:
68%
A sátánnak nem kell a tested. Mit kezdene vele? Ő szellemi lény. A lelked ér valamit. Egy rothadó hússal mit kezd pár évtized mulva? :XD
2021. jún. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
87%
Próbáld a Vaterán.
2021. jún. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
31%
Úgy én is szívesen elmennék Sátánhoz rakodni a testemmel, magas órabérben.
2021. jún. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
45%
Hát ha lány vagy és nagykorú akkor küldj magadról pár meztelen képet én elküldöm a sátánnak e-malben pár nap és válaszol ha fiú vagy akkor a kortól függően vagy a papnak küld el vagy a Gézának a férfiosztályra (privátba elküldőm címüket ha érdekel)
2021. jún. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
66%
Ja és sokszor szegény srác/idős úr képében jelenik meg Sátán. Szóval ne csodálkozz ha eképp veszi fel a kapcsolatot veled az elküldött képeid utána.
2021. jún. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 A kérdező kommentje:
Lány vagyok. Nem közösülni akarok a démonnak, azt szeretném, hogy szállja meg a testem. Bizonyított tény, hogy vannak megszállt emberek.
2021. jún. 22. 12:30
 9/50 anonim ***** válasza:
79%
Mit kérnél érte?
2021. jún. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
100%
nem a közösülés a lényege hanem azért a démonok is tudni akarják, hogy mit szállnak meg téged is érdekel a kocsi amit veszel.
2021. jún. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!