Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ismeretlen állat az erdőben?

Ismeretlen állat az erdőben?

Figyelt kérdés

Egy barátunk elidegenedett tőlünk,mikor baráti grillezéskor elmesélte esetét,mi történt vele egy túrázáskor.Kinevettük és azóta nem válaszol az üzeneteinkre.Alábbit mondta,nem tudom jól visszaidézni:

Zabar és Borsodnádasd közt túrázott,mikor meglátta egy állat hátát bokrok közt.El akart távolodni,vaddisznónak hitte viszont azok nem ilyen magasak.Másfél méteres lehetett a bokrok közül kibukó szürkés barnás domború dolog mintha kérges lett volna.Meg akarta nézni.Mikor közel ért az morgott ilyet még nem hallott így tovább ment.Hátra esett mikor kivágodott egy buzogány és mellet lévő fa kérgét találta el.Nem tudta megnézni jól az állatot,elmenekült.Valami páncélos,buzogányfarkas merev mozgású volt.Csak pár nappal később ment vissza,a fát tőből kivágták,semmilyen nyomot nem talált.Mutatott valami természetfilmet ahol ilyen állatok voltak kardfogútigrisekkel.Volt aki ekkor nevette ki hangosan és innen személykedésbe mentát végül néhány érve volt amit kinevettünk ezért sértődötten elment.

Nem kellett volna így kinevetnünk nagyon magára vette.Két hónapja nem tudjuk fel venni vele a kapcsolatot oda menni hozzá nem akarunk ne legyen baj belőle.Kérdés feltevés miatt kicsit nyomoztam a neten sokra nem jutottam.Azt se tudom hova hogyan tegyem fel ezt a történetet.Ez egy cryptid?Szökött kísérleti állat?Vagy inkább ilyen történettel jött elő hogy a gúnyolódásra foghassa miért nem akar velünk többet lenni?



2021. jún. 23. 14:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Lehet az is, hogy valaki elment fát lopni, a srác meg meglepte.

Tudok én is olyat akinek van otthon labanc buzogánya (a filmekben is látható buzogányokon 1 nagy gömb van, ezen meg 3-4 kisebb, tüskés gömb aránylag rövid láncon, könnyebb vele bánni is, de biztos súlyos sebeket is tud azért okozni).

Az is lehet, hogy tényleg látott valami furcsaságot. Soha nem lehet tudni.

Engem is hülyének néztek a szüleim, mikor mondom nekik, hogy egy őz volt a kertünkbe. Egyből a honnan kerülne ide őz?? De az is ott volt. Oké ez nyílván egy ésszerű dolog. De azért pl ott van a kráken is, mint egy misztikus lény, majd kiderült, hogy csak lètezik.

Őszintén ehhez én is szkeptikusan állnék hozza, de közben meg a nyavaja tudja.

Lehet az is, hogy valami ufót látott, vagy más dimenzió beli lényt. Ezeket is hülyeségnek tartom, de vannak mindíg meglepetések.

2021. jún. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Én az asszonyt néztem hülyének mikor mondta hogy reggel a tanya sarkán összefutott egy barna medvével. Az alföld közepén medve, jó lesz az kutyának. Aztán jöttek a rendőrök hogy több bejelentés érkezett a medvéröl.
2021. jún. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
0%
Nincsenek cryptid légyek
2021. jún. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
0%
*lények
2021. jún. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
44%
Felfedezett egy ankylosaurust :D
2021. jún. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem 2 dolog lehet.

Vagy valami érdekes remete lehetett, aki fát szedett vagy lopott és meglátta, a barátodat, megijedt tőle ezért felédobott egy buzogányt és elfutott.

Vagy tényleg valami érdekes lény lehetett. Valami hibrid. De jobb lett volna ha lefényképezte volna valahogy, vagy amikor még háttal volt, vagy amikor menekült ez a "lény"

2021. jún. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
és akkor ti is hittetek volna neki meg nem nevettétek volna ki. De mondjuk én se nagyon hinném el.
2021. jún. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
23%
A barátotok nem iszákos féle ember, mert ha igen, akkor lehet hogy csak az alkohol ad neki ilyen képzeteket.
2021. jún. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
15%
Rengeteg lény él az erdőben. Ott van slenderman is, akit itthon fanyűvőnek ismernek.
2021. jún. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
58%

Jól értem hogy az állatt buzogányt dobott a fába ? Egyébként anno én is találkoztam egy lénnyel ( leírásra teljesen más) viszont amelyik fán ült a lény azt a fát kivágták. És itt is érdekes, hogy amelyik fába beelcsapott a lény buzogánya azt kivágták.


Még annyi, hogy én nem az erdőben hanem egy kisvárosban láttam évekkel ezelőtt az éjjel kellős közepén.

2021. jún. 24. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!