Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Olyan gonosz létezhet a...

Olyan gonosz létezhet a valóságban mint a horror filmekben?

Figyelt kérdés
Hogy fizikailag tud bántalmazni, sokkal erősebb mint egy ember, és nem lehet elpusztítani. Ilyen létezhet a valóságban? Például hogy oda megyünk valahova ahova nem kéne és ott van egy ilyen, ami aztán ránk száll és mindenáron megöl fizikailag bántalmaz és követ. Ha ilyen létezne az miféle démon lenne? Ennyire erős entitas van, vagy ezt isten soha nem engedné hogy ezt tegyék emberekkel?

2021. júl. 4. 11:03
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
Isten özönvizet küldött, amiben megfulladt a világ nagy része. Megfulladni nem túl kellemes élmény. Szóval az, hogy mit engedne és mit nem, szerintem értelmetlen kérdés. Mindent megenged.
2021. júl. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
35%

Ennyire erős démon nincs az tény.

De szerintem nem lenne ilyen.

2021. júl. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
21%
Igen létezik. Olyan is van, hogy valaki megidéz egy démont és ráuszítja az ellenségére, haragosára. Sőt ennél durvábbak is vannak pl generációs átkok stb.
2021. júl. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
43%

Oda kint bármi lehet a végtelen sötétben.


De nem jellemző, hogy ilyen megtörténik. Azok az ősi istenek akik eddig felvették a kapcsolatot a földel, inkább tanították az embereket. Vannak azonban olyan esetek, hogy megegyezés alapon megszál, vagy valaki rád küld egy démont hogy szivasson, de ez nem fog pont veled megtörténni.


"Például hogy oda megyünk valahova ahova nem kéne és ott van egy ilyen, ami aztán ránk száll és mindenáron megöl fizikailag bántalmaz és követ. "


- Vannak alacsonyabb rendű (áll?)démonok, ezek ha túl tolják akár képesek ilyenre. Temetőkben, templomokban és iskolában lehet leginkább összeszedni. Általában depressziót okoznak.


Aztán ott vannak azok is, akik más régi isteneknek adják ki magukat, és tanítás helyet csak elrontják az életed.

2021. júl. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
61%
Sőt halottam olyan entitásról is, aki a volt szeretednek adta ki magát. Közben meg valami más volt. Na az ilyen entitások tényleg veszélyesek.
2021. júl. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
32%
Nincs ilyen szerintem
2021. júl. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Léteznek, főleg az érzelmileg, szellemileg gyenge embereket támadják. Az #5 -nek igaza van, szellemidézéskor vagy csak spontán megjelenik, de olyan alakban mint elhunyt ismerősöd, rokonod, és megbízol benne. Nagyon vigyázz kérlek, nehogy áldozatul ess nekik.
2021. júl. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%
Pát éve láttam egy videót ahol egy jezsuita ördögűző arról beszél, hogy az amerikai filmekben eltúlozzák a dolgokat, akit megszáll egy démon annak nem fog hátra ugrani a feje vagy sugárban hányni mint pl. az Ördögűző c. filmben.
2021. júl. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Még gomoszabb is. Az anyósom.
2021. júl. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!