Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan tudom elűzni a szelleme...

Hogyan tudom elűzni a szellemet a házból?

Figyelt kérdés

Napok óta random megmozdulnak a tárgyak a szobámban, korábban nem volt erre példa. Egész éjjel semmit nem aludtam.


Ha ez fontos lehet, a ház, ahol élek, több, mint 50 éves, itt halt meg nagyapám kb 30 éve. Füstölőzni próbáltam este.


Nem kérek olyan kommenteket, hogy menjek pszichológushoz, kevesebb gyógyszert szedjek, stb. Csak olyan írjon, aki tud is segíteni, másképp sajnos megy a lepontozás.



2021. júl. 17. 13:22
1 2
 1/14 Grimfox ***** válasza:
79%

Poltergeist-re (kopogó szellem) hasonlít inkább az, amit leírtál. Ebben az esetben nem segít a füstölőzés, és a szelleműzés. A poltergeist valójában nem szellem, ezért a szelleműzés sem hat rá.

Ha 30 éve halt ott meg nagyapád, de eddig nem voltak ilyen jelenségek, akkor nem az ő szelleme a ludas.

2021. júl. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
49%
Keress fel egy lelkészt.
2021. júl. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
67%
Keress olyan embert, aki ezzel foglalkozik. Itt nálunk is van egy cigány ember, aki szelleműző és lâtja őket. Megmondja milyen szellem(ek) van(nak) a házban, hogy néztek ki emberként, mit akarnak az ottlakótól.
2021. júl. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%
Más is lakik abban a házban (mármint élő ember)? Az is lehet, hogy valaki meg akar tréfálni vagy simán ijesztegetni akar.
2021. júl. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%
Ragaszd le a tárgyákat vagy locsold be szentelt vízzel. Szórj el feszületeket a lakásban, sózd be a padlót és parabolikus mikrofon legyen nálad! Ki kell derítened a nevét és ha kimondod ingerültté válhat esetleg több parabormális esetet gerjeszthet. Figyeld a hőmérsékletet ha szellem van a közelbe hirtelen leeshet a hőmérséklet. Röviden ennyi. Vigyázz magadra
2021. júl. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
79%
Biztosan nem a nagypapa szelleme, mert akkor ezek a jelenségek már hamarabb jöttek volna.
2021. júl. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
23%
2021. júl. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
92%

Nem azért, de miből gondolod hogy "szellem" van a házban?

"random megmozdulnak a tárgyak a szobámban" Hát azért ez nem csak szellemtől lehet, tehát ez így kevés. Kifejtenéd bővebben hogy ez mit takar?

2021. júl. 18. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
85%
A szellemek (ha tényleg léteznek) általában a helyhez kötődnek. Ha megtudod tenni szerintem koltozz el. Vannak olyan szellemek is akik emberhez ragadnak. Nálunk is van egy szellem (elég furán hangzik tudom) de egyszerűen úgy fogom fel h valaki lakik még itt nem nem csak mi a családdal. De ezt nagyon nehéz elfogadni és teljesen normálisnak beállítani. Sosem gondoltam volna hogy egy szellem jelenléte nem fog zavarni. De mondják h kifejezetten szobához is kötődnek ezért szerintem érdemes a többi szoba sarkába be menni fustolovel és abból a szobábol kijonni ahol van a szellem és nm zavarni
2021. júl. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem ha nem hiszel benne, akkor eltűnik.
2021. júl. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!