Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan tudom elűzni a szelleme...

Hogyan tudom elűzni a szellemet a házból?

Figyelt kérdés

Napok óta random megmozdulnak a tárgyak a szobámban, korábban nem volt erre példa. Egész éjjel semmit nem aludtam.


Ha ez fontos lehet, a ház, ahol élek, több, mint 50 éves, itt halt meg nagyapám kb 30 éve. Füstölőzni próbáltam este.


Nem kérek olyan kommenteket, hogy menjek pszichológushoz, kevesebb gyógyszert szedjek, stb. Csak olyan írjon, aki tud is segíteni, másképp sajnos megy a lepontozás.



2021. júl. 17. 13:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
12%
Ha csak szellem, akkor erősen rá koncentrálva Jézus segíthet. Én javaslom felkeresni Facebook-on a spirituális önzetlenül segítők csoportját. Ott van sok látó szellemgyógyász. Ők megmondhatják, hogy mi az és milyen segítség szükséges.
2021. júl. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Emelni kell a ház rezgését. Minden zugában füstölőzni, áldást kérni, imádkozni, mantrázni. Egyszerű Ohm mantra is fel tudja javítani. A magasabb rezgést az alacsonyabb rezgésű lények nem bírják. Fizikai szinten is látható. Elmennek vagy nem szeretnek odajönni. Csináltam, meglepő az eredmény!
2021. aug. 5. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Szentelt víz is segít. Nem igaz, hogy csak a pap szentelheti fel a vizet! Mindenki, aki hisz benne és kéri! Krisztus kép vagy szobor előtt áldást kérsz a vízre. Akár 5 litert is felszentelhetsz! Ezeket szórhatod oda, ahova akarod! Spirituális zenéket is zengethetsz, énekelhetsz hangosan, stb.
2021. aug. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Kár, hogy nincs Magyarországon is egy olyan brigád akik ilyen hasonló esetekkel foglalkoznak. Megvizsgálják, hogy tényleg szellem-e, és ha igen, akkor valahogy megoldják, hogy elmenjen. Ha meg nem, akkor csak simán feltárják az igazságot, és az ügyfélre bízzák, hogy mit lép. Vagy esetleg van ilyen, csak nem tudok róla?
2021. aug. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!