Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Itt hazánkban ilyen sok a...

Girlll3 kérdése:

Itt hazánkban ilyen sok a mentális beteg vagy tényleg van szellemvilág?

Figyelt kérdés
Környezetemben is, akikkel beszéltem, azok zöme tapasztalt túlvilági dolgokat, pedig normális emberek, tudtommal mentális zavarok nélkül.

2021. júl. 18. 11:30
1 2 3
 1/23 Grimfox ***** válasza:
93%
Elég sok a mentális beteg hazánkban-és a világban is, de mivel egészséges pszichéjű emberek is bőséggel tapasztalnak "túlvilági" jelenségeket, ezért nem lehet ezeket pszichés zavarok számlájára írni. Közvetlen érzékelés nélkül persze nehéz biztosat mondani, de valamilyen "nem látható világ" szinte teljesen bizonyosan létezik.
2021. júl. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
13%

Én félek:

[link]

2021. júl. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
84%
Nem tudom mit értesz szellemvilágon, ha holtak lelkei akik zaklatják az élőket, abban határozottan nem hiszek. Viszont, intelligens lényekkel(más dimenzió) már volt többszörös tapasztalatom, többnyire pozitív. Szóval mi a szellemvilág és mi számít normálisnak?
2021. júl. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
25%

Nem tudom mit értesz szellemvilágon, ha holtak lelkei akik zaklatják az élőket, abban határozottan nem hiszek. Viszont, intelligens lényekkel(más dimenzió) már volt többszörös tapasztalatom, többnyire pozitív. Szóval mi a szellemvilág és mi számít normálisnak?


Mi a bizonyítékod , hogy megtapasztaltad. Mert ez így csak kitaláció. Mondani bármit lehet.

2021. júl. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
88%
4. A saját tapasztalatom, bizonyíték saját magamnak. Te mit hiszel az senkit nem érdekel. xD
2021. júl. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Grimfox, akkoor hogyhogy én nem tapasztaltan eddig olyant például olyant ami 100%-ig túlvilági lett volna és nem belemagyarázott?
2021. júl. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Grimfox ***** válasza:
89%
Nem tudom megmondani, hogy te miért nem tapasztalsz valamit. Nem élem az életedet, nem ismerem a személyiségedet, hozzáállásod a világhoz. Nem azért nem tapasztaltad, mert egészséges vagy, és mindenki, aki tapasztal ilyesmit, az beteg. Ha akarnál tapasztalni bármi ilyesmit, megtalálnád a módját. Ahogy mindenki más is, aki kíváncsi. Talán nem is akarsz ilyesmit tapasztalni, mert teljesen elutasítod a lehetőségét is. Sokan vannak vele így. Nincs ezzel semmi gond, amíg nem kényszeríted ezt a nézeted másokra.
2021. júl. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
60%

Nem tudom megmondani, hogy te miért nem tapasztalsz valamit. Nem élem az életedet, nem ismerem a személyiségedet, hozzáállásod a világhoz. Nem azért nem tapasztaltad, mert egészséges vagy, és mindenki, aki tapasztal ilyesmit, az beteg. Ha akarnál tapasztalni bármi ilyesmit, megtalálnád a módját. Ahogy mindenki más is, aki kíváncsi. Talán nem is akarsz ilyesmit tapasztalni, mert teljesen elutasítod a lehetőségét is. Sokan vannak vele így. Nincs ezzel semmi gond, amíg nem kényszeríted ezt a nézeted másokra.


Én nem utasítom el a lehetôséget , mégsem történik semmi velem. Ezt hogy magyarázod?

2021. júl. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 Grimfox ***** válasza:
86%
Ez a kissé támadó, követelő magatartás eléggé azt mutatja, hogy vagy a lehetőséget utasítod el, vagy azokat, és azok hitelességét, akik tapasztaltak ilyen dolgokat. De ha nem utasítod el, és akarsz tapasztalni, ezer és egy módja van, hogy megtedd. Csak keresned kell. Biztos vagyok benne, hogy feltalálod magad. Bár ha konkrétan szellemeket akarsz tapasztalni, az eltarthat egy darabig. Ha más jelenségek is kielégítik a kíváncsiságod, egyszerűbb dolgod van. Minden csak attól függ, mit akarsz tapasztalni.
2021. júl. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
80%
Sokan nyernek szerencsejátékon nagyobb összeget. Mivel, ez már több emberrel megtörtént, ezért már mindenkinek nyerni kellett volna. Többi ember miért nem nyer? Mi erre a magyarázat?
2021. júl. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!