Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Tényleg meg lehet érezni egy...

Tényleg meg lehet érezni egy kísértetházban a szellem(ek) jelenlétét?

Figyelt kérdés
Vannak ilyen tapasztalataitok?
2021. aug. 7. 00:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

De a szellemekre nem úgy kell gondolni, mint csövesekre, akik lakatlan házakban telepszenek le.

Attól, hogy egy épület elhagyatott, mégnem biztos, hogy szellem van benne. Ugyanakkor lakott házban is simán felbukkanhat bármilyen entitás. Új építésűben is, ahol még senki nem halt meg.

2021. aug. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudod, hogy az a ház kísértetház, ha tudod, hogy a szellemek jelenlétét lehet érezni - és érezni is AKAROD, akkor érezni fogod.

A szellemek nem szeretik megtagadásukat, tehát tagadva mész arra a helyre, ahol mások érzik szellem/szellemek jelenlétét, te semmit sem fogsz érezni abból. Elsuhanó szellem-árnyakat sem fogsz látni.

2021. aug. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

#12

+ha egy házban szellem van

2021. aug. 7. 18:06
 14/16 anonim válasza:
Én úgy szoktam megérezni, hogy azt érzem mintha nem lennék egyedül, valaki ott van a közelemben csak nem látom. Néha-néha az elhunyt nagymamám jellegzetes illatát szoktam megérezni.
2021. aug. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nos én régebben voltam elhagyott laktanyákon. Ja elég félelmetes, de nem volt semmi, én boldog érzést éreztem.:D


Ja amúgy általában ösztönösen megérzem melyik szoba, és ház jó vagy tiszta.


De eddig nagyon kevés olyan hely volt, ahol tényleg olyan rossz érzés fogott volna el.


Az entitások, amik az emberekre telepszenek , azok rosszabbak.

2021. aug. 15. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

#15

Akkor te tökéletes ellentétem vagy. :D

Én a negatív/rossz energiájú helyeket tudom ösztönösen felismerni.

2021. aug. 15. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!