Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek létezhetnek olyan...

Szerintetek létezhetnek olyan lények akik már olyan szintre fejleszteték tudatukat,hogy haláluk után is képben vannak és esetleg még a térhajlításra is képesek és így közlekednek?

Figyelt kérdés

2021. szept. 25. 18:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Létezhetnek, csak nem a mi világunkban.
2021. szept. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%

Rengeteg ilyen van.

A bécsi állatkertben van is egy ilyen pár.

2021. szept. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
25%
Igen, de szerintem is mas dimenziókban mozognak. Például olyasmik lehetnek, mint a Csillagkapu sorozatban a fénylények.
2021. szept. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 SZücsöm ***** válasza:
100%

A különböző halálközeli élményes beszámolókból az jött le nekem hogy semmilyen fejlettségre nincs szükség. Többen is beszámoltak arról (magyarok is) hogy elég volt gondolniuk 1 helyszínre és már ott is voltak. Vagy hogy meghallották az emberek gondolatait, megértették az idegen nyelvű beszédet/gondolatot, vagy hogy tudták hogy egy telefonbeszélgetés másik oldalán mit csinál és gondol az ember.


Persze ezek valóságtartalmát nem árt megkérdőjelezni de ettől függetlenül a beszámolók léteznek.

2021. szept. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ismered a medveállatkát?

Azt mondják nem lehet elpusztítani.

Szóval szerintem ez már egy nagy tehetség. A másik hogy egy csomó olyan állat van ami újra "feltámad" miután meghal. Ezek inkább tengeri lények.

2021. szept. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 SZücsöm ***** válasza:

A medveállatkás állításod nem fedi a valóságot.

Az igazság az hogy többféle létezik. Van olyan ami hihetetlenül bírja a a forróságot van ami a nyomást van ami a vákuumban is életben marad de ezek külön válfajok. Nem hordozzák magukban az összes ellenállást.


Az "újra feltámad" állat amit ismerek az egy medúza fajta. Nem tudom hogy van e más ilyen élőlény is de az biztos ha csak a földet tekintjük akkor a csomó jelző használata nem túl pontos.


Továbbá ha jól emlékszem akkor még azon a medúza fajon belül se képes erre minden egyed (de lehet hogy rosszul emlékszem) és természetesen csak az öregedés ellen véd ez a mechanizmus.

2021. szept. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha létezhetnek olyan lények akik már olyan szintre fejlesztették tudatukat,hogy haláluk után is képben vannak, akkor már az anyagi világ felett állnak, tehát nem kell közlekedésükhöz az anyagi világbéli teret meghajlítaniuk, térben és időben tudnak közlekedni.
2021. okt. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!