Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Lehetséges, hogy az árnyékembe...

Lehetséges, hogy az árnyékember egy valós entitás és folyamatosan vándorol?

Figyelt kérdés

Sok blogon, fórumon (magyar és külföldin egyaránt) olvasok beszámolókat egy igen ritkán, főleg esténként és rövid ideig megjelenő árnyalakról, amelyet amint észrevesz az illető, azonnal eltűnik.

Erre sehol sem találtam magyarázatot és ami érdekes, hogy szinte minden beszámoló ugyanarról szól: egy nagyon rövid ideig látható árnyalakról, amely - amint észreveszi az illető, azonnal eltűnik. Az entitás sosem támadt az észlelőre, nyomokat sem hagyott maga után. Szinte szó szerint köddé vált.


Mit gondoltok, lehetséges, hogy valóban létezik ez az entitás, egy árnyékember, amely folyamatosan hol itt, hol ott bukkan föl, szerte a világon?

Mi lehet erre a magyarázat?



2021. okt. 20. 19:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, az entitánsok emberi félelemből, és emberek haragjából, negativ érzelmeikből táplálkoznak. Létezhetnek, attól még hogy nem látjuk őket. Mindenesetre, az a tapasztalatom, hogy a félelem akadály és méreg is a szervezetnek. Természetesen nem a normális félelemről beszélek, hanem a nagyobb, mélyebb félelmeinkről.
2021. okt. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Biztos vagyok benne, hogy létezik. Több ismerősöm is látta, nekem még nem volt "szerencsém", annak ellenére, hogy nagyon sok ép ésszel nem megmagyarázható dolgot tapasztaltam. Szerintem ez több entitas, nem csak egy. Érdekes módon, olvastam tobb angol nyelvű forumot is és már legalább 2-300 éve is beszamoltak a létezéséről.
2021. okt. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezt én is tapasztaltam, elég para volt, hogy hiába szóltam akár kinek, csak én láttam. A legmélyebb depressziós időszakomban gyakran megjelent.
2021. okt. 21. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3-as, ez elég para. Nem elég, hogy lelkileg sem vagy jól, még ez a "kcsög" is kísért... Nem irigyellek.

Félelmet éreztél?

2021. okt. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
3. Mondom én, megérzik ha baj van, és mág ők is lehúznak.
2021. okt. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Félelmet nem nagyon, mert alig hittem a szememnek, de mikor már többször vissza tért eléggé zavart.

Most tavaly láttam utoljára, mikor bátyám elhunyt, remélem többször nem tér vissza.

2021. okt. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!