Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Az elementálok lehetnek...

Bomberka kérdése:

Az elementálok lehetnek gonoszak is? . Folyamatosan megjenik valami vagy valaki, de eddig nem történt más.

Figyelt kérdés

2017. dec. 9. 19:33
 1/8 anonim válasza:
Gyorsan gyujts gyergyát
2017. dec. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hogy néz ki?
2017. dec. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Kommentár ***** válasza:
El ment tál!
2017. dec. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is állandóan megjelenik valami, vagy valaki, de én "elhajtom" őket.
2017. dec. 10. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Gyertyát gyújtottam már, nem igazán használt...azaz nem történt semmi, továbbra is jelen van a házban...

Egy füstszerű ember alakhoz hasonló "valami" a jelenség...

A szobában ülve, ha kinézek a nappaliba akkor szoktam\szoktuk látni, ahogy átsuhan a lakáson...

Viccesnek is tűnhet, de megtapasztalni már nem az!...

Köszönöm, hogy írtatok, de sajnos a kérdésem még mindig fenn áll...

2017. dec. 10. 01:00
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne figyeljetek fel rá!!!A figyelemböl, érdeklödésböl és a fálelemböl "táplálkozik".Vagyis olyan, mint egy idegesítö osztálytárs, aki mindíg csinál valami idegesítöt, hogy felfigyeljenek rá.Az ilyen idegesítö alakok is mindíg ugyanazokat csinálja ujra és ujra. De lehet, hogy valami állat lehet. Egy mokus is sokszor szaladgálnak ugyanarra a helyre, utra. Föleg ilyen idöben, a hideg tél beállta elött. Vagy valami más állat ami szintugy ugyanazon a helyen szerez be élelmet. Pl. én egy sima macskát is láttam, iszonyu bizarr kisugárzással pontban 0 orakor néhány hétig. Na meg a menyétnek is iszonyu bizarr kisugárzása is van, föleg városban.
2017. dec. 10. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja és ne gyujts gyertyát!!! Ugyanugy csináljatok, mint szoktatok. Az ajándékozáson, ünnepi elökészületekre gondoljatok inkább.Ne pedig azon agyaljatok, hogy jajj,de fura dolgok történnek. Még a végén paranojásak lesztek és csak bosszankodni fogtok, ha kiderül az igazság. Lehet hogy egy szomszéd császkál. Volt, hogy télen gyerekkoromban a szomszéd öregnéni valamiért az éjszaka közepén császkált az udvarunkon. Totál beparáztunk néhány napig. Aztán csak káromkodtunk magunkon, hogy hogyan lehettünk ekkora hülyék.
2017. dec. 10. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen Tinakri a válaszod...megfogadom...nem foglalkozom vele, hátha tényleg beválik és eltűnik...

Semmi gondot vagy bajt nem okozott eddig és tényleg kár azon agyalni, hogy mi lenne ha......

Jöjjenek az ünnepek....

Boldog karácsonyi ünnepeket mindenkinek 😎🎅🎅💒

2017. dec. 10. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!