Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Nemsokára halottak napja...

Nemsokára halottak napja lesz, van egy elhunyt legjobb barátnőm akit sokáig én tartottam lent a földön, ki menjek a temetőbe emlékezzek rá vagy próbáljak másra koncentrálni?

Figyelt kérdés
Sokáig velem maradt, kötődtem hozzá, kötődök próbáltam többször elengedni, hogy neki jó legyen tovább tudjon menni ahova kell neki.. Családállításkor is velem volt, csak ő volt mellettem szinte. Én tartom lent ott mondták. Többször elengedtem, az a baj ha rá gondolok, olyan érzelem kötődéssel bele élem magamat, hogy félek, hogy vissza hívom. Én nem akarok neki rosszat jót szeretnék neki ezért is gondoltam arra, hogy halottak napján nem megyek ki a temetőbe nem emlékezek meg róla, nehogy vissza hívjam vagy lent tartsam.. Spirituális dolgokkal foglalkozó személyek véleményét szeretném kérdezni?

2021. okt. 30. 11:28
 1/5 anonim ***** válasza:
97%
Emlékezz meg róla. A temetőbe nem kell kimenni, otthon is gyújthatsz gyertyát. Gondolj rá, képzeld magad elé. Mondd el neki gondolatban, hogy mennyire szeretted mindig is, köszönd meg neki az együtt töltött időt és kérj tőle bocsánatot, ha esetleg neheztelne bármiért. Mondd el neki, hogy elengeded, bármennyire hiányzik is, mert tudod, hogy neki már nem itt van a helye. Persze nyilván csak akkor van ennek értelme, ha őszintén így érzed.
2021. okt. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
19%
Na toled tudtam meg hogy a csaladàllitas tenyleg kamu.
2021. okt. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%

Ahhoz, hogy emlékezz, nem kellenek a külsőségek, nem csak a temetőben lehet szeretettel gondolni az elhunytra.

A gyásszal, a bánattal nem tudod elengedni őt, te akadályozod meg ezzel távozását.

Gondolatban felidézve mondd meg neki, hogy a mardosó gyász helyett szeretettel idézed fel emlékeidben őt, most is örülsz annak, hogy barátnőd, közülük is a legjobb volt neked.

Ugyanakkor gondolatban magyarázzad el neki, hogy a bánatos gyászod gúzsba köti őt - ezáltal rosszat teszel neki, mert nem tudja a másik létben végrehajtani kijelölt feladatát.

Ha szeretettel gondolsz rá, segítesz neki ottani szárnyalásához, bánatos gyászoddal csak ide kötöd a sárgolyóra.

Nem kell elfelejtened, csak ne engedd, hogy bánatod ne hátráltassa feladata végzésében, ha eszedbe jut ő, fejezd ki örömef, hogy a legjobb barátnődként viselkedett, gondolt, tett!

2021. okt. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mikor emlékezz meg rajta ha nem halottak napjakor!
2021. okt. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4

Lelkiszegény ember az, aki elhunyt szerettére emlékezéssel meg kell várnia a halottak napját.

2021. okt. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!