Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik a legjobb fehérjepor?...

Melyik a legjobb fehérjepor? Kezdőként megéri a koncentrátumon kívül az izolált / hidrolizált fehérjét is tartalmazó készítmény?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

(Újra)kezdőként nézegettem a fehérjeporokat, tudom, hogy bizonyos dolgokon nem szabad spórolni, de szeretném megtalálni a minőséget, ahol nem kell +1500 Ft/kg-okat rákölteni csak a márkára.

A GymBeam oldalán néztem a Just Whey, illetve a True Whey termékeket. Kilóárban 2000 Ft különbség van az előbbi javára, ugyanis az tartalmaz a fehérje KONCENTRÁTUMON kívül még izolált és hidrolizált (eltérő felszívódású) fehérjéket, illetve egyéb enzimeket.

Kérdésem, hogy testtömeg növeléshez, szinte kezdőként megéri-e nekem azt a +2000 Ft-ot rákölteni a többkomponensű fehérjéket tartalmazó készítményre, vagy ilyenkor még mindegy? Esetleg, van egyéb minőségbeli különbség, amit nem veszek észre?

Ezen felül: ki melyik márka melyik termékét ajánlja jó szívvel?

Előre is köszönöm!



2021. máj. 30. 22:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mind1 kb. Lenyeg h tejsavo legyen es ne legyen cukros. En csak scitecet iszok. Vagyis eszek mert zabkasaba rakom. De az olcsobb is jo. De ugye csak akkor kell ha kajaval nem viszel be eleget, ha meg kieggel is minuszba vagy akkor mind1 h iszod e vagy nem.
2021. máj. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A lényeg tényleg az étrend. Csak akkor kell fehérje por, ha az étrended indokolja. Egyébként meg tényleg mindegy, a legtöbb tápkiegészítő cég ugyanazt a minőséget kínálja. Biotech, Scitec, GymBeam, MyProtein, Genius Nutrition, Nutriversum. Van különbség ízre, de lényegét tekintve ugyanaz. Most lehet rugózni százalékokon, meg aminosav-összetételen, de a lényegét tekintve ugyanaz. Tejsavó fehérje és a marhafehérje a legjobb. Nekem még bevált a tojásfehérje is, de az egy lassú felszívódású cucc, mint a kazein, így valaki nem emészti könnyen. Mindenkinek más válik be. Én szeretem a növényi (vegán) fehérjéket is, mert amit eddig ittam, az nagyon finom volt, de hatás tekintetében ne várd azt, mint egy állati fehérjétől.
2021. máj. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm a válaszokat. Akkor az olcsóbbikat fogom venni. :)
2021. máj. 31. 08:17
 4/6 anonim ***** válasza:

Pure Goldot ajánlom, elég jól kilehet jönni ott, még izolátumot is megengedhetsz magadnak.

A lényeg hogy azért legyen egy kis neve a gyártónak, mert az lényegében azt jelenti hogy bevan vizsgálva legalább rendesen.

2021. máj. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem is mind1, vedd az olcsót
2021. máj. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérdésre válaszolva, a legjobb szerintem Dymatize iso 100 bár én még nem használtam, de a "nagyoktól" ezt hallom. Valamint amelyiket Tóth Dani reklámozza a sciteces hidrolizátum, ami nem is sokkal drágább mint egy tejsavó, én ha tehetném még azt választanám.
2021. jún. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!