Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mit gondolsz Nessie-ről?

Mit gondolsz Nessie-ről?

Figyelt kérdés
A Lock Ness-i szörnyről van szó. Szerintem nem létezik. Viszont van valamilyen valóságalapja ennek a legendának? Esetleg korábban egy nagyra nőtt hal élhetett a tóban, és abból született Niessie legendája?
2021. nov. 2. 15:41
 1/8 A kérdező kommentje:
*Nessie legendája
2021. nov. 2. 15:42
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bizonyos, hogy létezik. Egyébként skandináviában is van hasonló lény, az ő neve Loúch Nessi nyihogó rettenet.
2021. nov. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Komolyan, még becézik is?
2021. nov. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, ez a beceneve, hogy Nessie.
2021. nov. 2. 19:21
 5/8 anonim ***** válasza:
Gratulálok...
2021. nov. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon érdekes a legenda! Ha megnézed a Lochnessi tavat, láthatód, hogy minden irányba folyók vannak, és több tóba végződnek, a folyó főága, azonban áthalad a Lochnessi tavon! Tengertől-tengerig! Én hiszem, hogy a tengerben vannak felfedezetlen fajok és így bármi átjöhet!

És erre részint bizonyíték is van, van egy skandinávi tengeri lény, amiről kiderült hogy nem csak legendákban létezik. Hanem a valóságban is. És simán lehet hogy az úszott fel a tóba. Fontos itt megjegyeznem, hogy nem csak a "hosszúnyakú" beszámolók vannak a szörnyről. Erről itt a dokumentum film: [link]


A másik érdekeség, mint írtam a Lochness tavat, folyó ágak kötik össze más tavakkal. És igen Nem csak a Lochness tóban látták a szörnyet, hanem egy szomszéd tóban is, de folyókban is. A dolog egyik érdekesége, hogy a két tóban ahol látták, jellegzetesége az hogy fenyő erdők ölelik körbe.

2021. nov. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egy hatalmas kígyó lehet (lehet, hogy valóban olyan faj, amit még nem fedezték fel).
2021. nov. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kamu,egy apa és fia beismerték,hogy ők csinálták a híres képet,ólomból öntöttek egy felsőrészt,beleszúrták egy kis hajóba,és berakták a vízbe.És valahogy ez is "véletlenül" homályosra sikeredett....Nincs rá semmi bizonyíték,hogy van ott valami.
2021. dec. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!