Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan kell angyalokat hívni,...

Hogyan kell angyalokat hívni, hogy segítsenek?

Figyelt kérdés
2010. szept. 3. 19:56
1 2
 1/13 anonim válasza:
46%
Énekeld el a Scorpions - Send Me an Angel című számát :)
2010. szept. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen csak csukd be a szemed és hívd őket.
2010. szept. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%

Egyszerűen szólj hozzájuk: "Angyalok, kérlek segítsetek nekem ebben és ebben az ügyben. Mutassatok utat, adjatok jelet és felismerést, hogy mit kellene csinálnom."


És légy felkészülve, hogy a segítség akárhogy érkezhet, akármikor, ha nem is úgy, ahogy számítasz rá. Csupán ne felejtsd el megköszönni a segítségüket:)


Én például továbbtanulással bajlódtam, egy olyan technikumba kellett volna mennem más híján, ahova nem akartam. Kértem az angyalokat, hogy segítsenek és mit ad az ég, beiratkozás előtt pár nappal rátaláltam egy másik sulira az újságban, ahol pont azt tanulhattam, ami álmaim szakmája.. )

2010. szept. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Simán hívod őket: Drága Angyalok (konkrét angyalt szeretnél hívni akkor mond, hogy Szeretet Angyala vagy Őrangyalom stb) kérlek gyere el hozzám! Vagy valami hasonló. Ha úgy érzed, hogy ott van melletted akkor elmondod neki amit szretnél. Aztán elbúcsúzól Tőle, elköszönsz, megköszönöd, hogy eljött. Mondjuk én ide már nem tudtam eljutni, mert elaludtam általában, de szerintem ezt nem veszik zokon, mert a jelenlétük elég kellemes.

22/L

2010. szept. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

20:30-as vagyok.

Ne foglalkozz azokkal akik csak öntik a hülyeséget, nem válaszolnak a kérdésedre, csak unatkoznak és nem hiszik el ezt az egészet, mert nem tapasztalták.

Sok sikert!

22/L

2010. szept. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

Ahogyan az előttem szólók, értelmes válaszokat adók írták! Megszólítod az Angyalt, elmondod neki, h miért hívtad Őt, miért, miben kérsz segítséget Tőle, Ő meghallgatja, és segít, vigyáz Rád!!! :)

20/L Angel :)

2010. szept. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Attól függ, melyik angyalra gondoltál, mindnek megvan egy jól körülhatárolt területe, amiben segíteni tud.
2010. szept. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
45%

Ne hivj angyalokat, mert a végén még felhalmozódnak, aztán nem tudod elküldeni őket.

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__termeszetfeletti-len..

2010. szept. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
hoheo taralna, rondero tarel!
2010. szept. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
imádkozz az istenedhez. ha szükséges, angyalok fogják közvetíteni a válaszát, akaratát.
2010. szept. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!